Bissell CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro plaunantis belaidis dulkių siurblys šluota

Produkto kodas: 357753
0 (0 atsiliepimai)
545.00 €
639.00 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
„CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro“ yra naujos kartos „du viename“ drėgnas ir sausas siurblys, skirtas namams su augintiniais. Šis galingas ir lengvas prietaisas yra puikus sprendimas patenkinti jūsų valymo poreikius: nuo greito išsiurbimo iki gilaus šlapio valymo.
 
Jo patvarus, didelio našumo 45 000 aps./min. skaitmeninis variklis užtikrina galingą siurbimą ir iki 30 minučių belaidę laisvę (*gali skirtis priklausomai nuo režimo ir naudojimo).
 
Šlapiu valymu jis siurbia ir šveičia visų tipų sandarias kietas grindis ir kilimus vienu metu, derindamas valymo veiksmus ir taupydamas jūsų laiką. Skirtingai nei naudojant šluotą ir kibirą, mūsų dviejų rezervuarų technologija išlaiko švarų ir nešvarų vandenį atskirai. Taigi su „CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro“ grindis visada valysite švariu vandeniu.
 
Mūsų naminių gyvūnėlių specialistų inžinieriai įdiegė tris skirtingus valymo režimus: kietų grindų režimą, kilimų režimą ir Turbo Pet™ režimą. Naujasis Turbo Pet režimas pagerina valymo efektyvumą, ypač valant kasdienius ir naminiams gyvūnėliams sunkiai įveikiamus nešvarumus. Natūralus kelių paviršių naminių gyvūnėlių valymo tirpalas pašalina naminių gyvūnėlių kvapus ir suteikia jūsų namams gaivų kvapą.
 
Be to, reguliariai siurbdami galite naudoti „CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro“. Dėl galingo siurbimo prietaisas lengvai surenka naminių gyvūnėlių plaukus ir sausus nešvarumus nuo kietų grindų. „CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro Multi-Surface Cleaner“ taip pat turi priekinius LED žibintus, kurie apšviečia naminių gyvūnėlių plaukus, nešvarumus ir šiukšles, kai valote grindjuostes ir kampus.
 
Dviejų rezervuarų technologija: išlaiko švarų vandenį ir formulę atskirai nuo nešvaraus vandens.Optimalus valymas: saugus ir efektyvus valant plyteles, sandarias medines grindis, laminatą, linoleumą, guminius kilimėlius, medienos plaušų plokštes ir kt. „CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro“ yra su 2 kelių paviršių šepečių voleliais, 2 filtrais ir 1 natūraliu kelių paviršių augintiniu (1 l).