Mother-K DIA kūdikių indų ploviklis, 500 ml.

Produkto kodas: 880959963486
5.0 (1 atsiliepimas)
8.79 €
10.99 €
Ekologiškas, ypatingai veiksmingas ir efektyvus, malonaus kvapo ploviklis su švelniais ir nedirginančiais ingredientais.
 
Kodėl verta naudoti Mother-K DIA ploviklių liniją?
 
  1. Ingredientai ir jų žaliosios bazės patikrintos EWG. Nėra jokių pavojingų medžiagų, patikima ir skaidri sudėtis.
  2. Atlikti odos dirginimo testai COREDERM klinikinių tyrimų centre.
  3. Natūralios kilmės paviršinio aktyvumo medžiagos kukurūzai ir cukranendrės. 1 klasės saugus ploviklis 100% ekologiškų ingredientų daržovėms plauti. Be kvapų ir pigmentų.
Ekonomiškas, taupus ir koncentruotas.

Turėdami tik nedidelį kiekį, galite nuplauti daugybę kūdikių maitinimo buteliukų ar indų, sukauptų kiekvieną dieną, nes ploviklis yra labai ekonomiškas ir koncentruotas.
 
“Atsargioms ir kruopščioms mamoms, kurioms rūpi kiekvienas ingredientas visuose mažylį supančiuose produktuose”

DIA – motinoms, kurių mintys nuolat būna su kūdikiu.
 
Standartinis naudojimas (naudokite 1g/1L vandens):
 
  • Indams plauti: Naudokite 1g ploviklio ir 1 L vandens. Plaukite mažiausiai 5 sekundes, gerai nuskalaukite po tekančiu vandeniu.
  • Vaisiams ir daržovėms plauti: Yra keli būdai: 1. Į indą su 1L vandeniu įpilkite 1g ploviklio, išmaišykite ir sudėkite vaisius ar daržoves. Palaikykite 5min. ir gerai nuplaukite po tekančiu vandeniu. 2. Jeigu norite greičiau – ištrinkite plovikliu kiekvieną vaisių ar daržovę tarp rankų ir nuskalaukite maždaug 30 sekundžių.
Dėmesio! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti pagal paskirtį, sekite gaminio etiketės nurodymus. Jeigu labai dažnai naudojate ir turite ypač jautrią odą, naudokite gumines pirštines. Venkite kontakto su rūbais ar audiniais, nes gali likti dėmės ar spalvų pakitimai. Jeigu ploviklis išbėgo ant grindų, kruopščiai jas išplaukite, nes gali būti labai slidžios. Nemaišykite su kitais, kitų gamintojų, produktais. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių ar aukštoje/žemoje temperatūroje. Dėl natūralių ingredientų, gali ploviklyje atsirasti nuosėdų, pakisti spalva ar konsistencija, tačiau tai neturi įtakos gaminio kokybei ir naudojimui.
 
Sudėtis: Purified Water, Alkyl Polygalucosides, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Alkyl Dimethyl Amine Oxide, Papain, Sodium Hydrogen Carbonate, Glycerin, EDTA-4Na, Sucrose Esters of Fatty Acids, Citric Acid, Raspberry Ketone, Rice Bran Extract, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Chloride, Green Tea Extract.