Ecovacs Deebot N8 dulkių siurblys robotas

Produkto kodas: 370270
0 (0 atsiliepimai)
329.00 €
399.00 €
Prekę turime:
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Dulkių siurblys robotas Ecovacs Deebot N8 puikus pagalbininkas jūsų namuose! Siurblys greitai aptiks ir išvalys visas šiukšles ir dulkes jūsų namuose ir be vargo išvengs jo kelyje pasitaikiusių kliūčių. Turėdami šį siurblį, galėsite pamiršti namų siurbimą ir grindų plovimą. Robotas siurblys pats nuvažiuoja į krovimo stotelę, dėl to galėsite nesirūpinti jo krovimu.
 
Dulkių siurblys robotas Ecovacs Deebot N8 turi puikią lazerinę technologiją, su kuria lengvai nustatys dvigubai didesnį atstumą ir net keturis kartus tiksliau aptiks kliūtis jūsų namuose ir jų išvengs. Robotas siurblys tiksliai nustatys jūsų kambario išdėstymo planą. Roboto siurblio Ecovacs Deebot N8 programėlėje galite sukurti kiekvieno kambario pavadinimą ir į norimą kambarį nusiųsti robotą jo valymui.
 
Programėlėje rodys jūsų namų žemėlapį ir jūsų kambario planą. Robotas siurblys Ecovacs Deebot N8 gali išvalyti įvairius grindų paviršius. Robotas aptiks kiliminę dangą ir be vargo ją išsiurbs. Taip pat programėlėje galite nustatyti kurioje kambario dalyje norite kad robotas siurblys valytų.
 
Roboto siurblio Ecovacs Deebot N8 programėlėje galite nustatyti siurblio ribas. Galite pasirinkti kambarius kur robotas siurblys negali siurbti ir jis ten nevažiuos. Robotas siurblys Ecovacs Deebot N8 prisipildęs automatiškai nuvažiuos į išsivalymo stotelę kurios nereikės valyti net iki 30 dienų! Dėl to galite pamiršti apie siurblio valymą. Automatinio išsivalymo stotelė suderinama su visais pažangiais Ecovacs robotų siurblių modeliais nuo T8 ir N8 serijos.
 
Robotas siurblys Ecovacs Deebot N8 vienu metu ir siurbia ir plauna jūsų namų grindis. Siurblys turi padidintą galią net iki 2300 Pa, dėl to kruopščiai išsiurbs jūsų namų grindis. Lengvai pašalina jūsų gyvūnų plaukus ir dulkes nuo grindų ir kilimų. Siurblys plaudamas grindis aptinka kilimus ir jų išvengia, o siurbdamas aptikęs kilimą jis dvigubai padidina galia, dėl to geriau išsiurbia kilimą. Net 99.26% bakterijų bus pašalinta valant jūsų namus su robotu siurbliu.
 
CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.