Ecovacs Deebot T10 Turbo plaunantis dulkių siurblys robotas - išbandyti su 30 dienų grąžinimo garantija!

Produkto kodas: 369512
0 (0 atsiliepimai)
849.00 €
1 099.00 €
Prekę turime:
 • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
 • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
 • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
 • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
 • Birutės g. 6, Klaipėda
Atnaujinta Aivi 3.0 apima dirbtinio intelekto ir vizualinės interpretacijos technologiją, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas valymo procesas, kurio metu jūsų namams reikia ypatingos priežiūros.

Pagrindinės savybės:
 
 • Pakrovimo stotelė su vandens rezervuarais
 • Pažangi AI pagrįsta kliūčių išvengimo technologija
 • Aukščiausios klasės TrueMapping 2.0 žemėlapių sudarymas ir navigacija
 • Galingas valymo efektyvumas – 3000 Pa
 • Ozmo Turbo valymo sistema
 • Itin ilgas veikimo laikas: iki 260 minučių (siurbiant kietą grindų paviršių, tyliuoju rėžimu)
 • Šluostės išpaunamos ir išdžiovinamos stotelėje
Atnaujinta dirbtinio intelekto ir vaizdo interpretavimo technologija
 
Naujasis Ecovacs Deebot T10 Turbo, valdomas mūsų pažangiausio dirbtinio intelekto, greitai ir tiksliai atpažįsta aplinką, kad valymas būtų efektyvus. DEEBOT T10 TURBO gali atpažinti 18 skirtingų tipų kliūčių, todėl valymas vyksta sklandžiai.
 
Išskirtinis astrofotografijos klasės kamera
 
Įmontuota 960P HD kamera su starlight jutikliu turi 148,3°* FOV (matymo lauko) atpažinimo diapazoną, todėl gali atpažinti ir užfiksuoti aiškius nejudančių ir judančių objektų vaizdus net ir tamsoje. Mums svarbus jūsų privatumas, todėl Ecovacs Deebot T10 Turbo praneš jums apie įjungtą kamerą balso pranešimu ir po kameros lęšiu esančia indikatoriaus šviesele. Gaminiui taip pat suteiktas "TÜV Rheinland" privatumo ir saugumo sertifikatas.
 
Realaus laiko vaizdo ir ryšio funkcija
 
Ecovacs Deebot T10 Turbo realaus laiko vaizdo ir komunikacijos funkcija leidžia naudotojams palaikyti ryšį su namuose esančiais šeimos nariais. Teritorijos valdymo funkcija leidžia bet kuriuo metu stebėti namus nesant namuose. Todėl galite ramiai išvykti atostogauti.
 
YIKO AI balso asistentas Ar tai būtų valymo komanda, ar valymo režimo nustatymas - spręskite patys. Mūsų pramonėje pirmaujantis YIKO AI balso asistentas palengvina gyvenimą, naudodamas galingą balso duomenų bazę ir balso atpažinimo technologiją. Tiksliai supranta jūsų valymo komandas, atsako ir imasi veiksmų. Palaiko garso lokalizavimą, nes turi tris įmontuotus mikrofonus ir žmogaus figūros atpažinimą.
 
Pasakius "OK YIKO", jūsų Ecovacs Deebot išvalys grindis pagal iš anksto nustatytą zoną.
 
Stulbinanti Ecovacs Home programėlė
 
Mūsų patogioje Ecovacs Home programėlėje tiksliai sukuriama trimatė namo struktūra. Naudodamiesi programėle galite lengvai pritaikyti valymo režimą ir nustatyti konkrečias valomas sritis. Galite net stebėti ir valdyti visą valymo procesą, redaguoti žemėlapį ir baldus, kad užtikrintumėte tikslesnį valymą.
 
Visiškai atnaujinta žemėlapio patirtis
 
Naudojant TrueMapping 2.0, Ecovacs Home programėlė gali automatiškai išsaugoti 2D ir 3D namų žemėlapius. Galite pereiti nuo 2D prie 3D žemėlapio, kad pamatytumėte išsamesnį savo namų vaizdą.
 
Aukščiausios klasės TrueMapping 2.0 žemėlapių sudarymas ir navigacija
 
Ecovacs Deebot T10 Turbo pirmaujanti TrueMapping navigacija yra išmanesnė ir stabilesnė nei bet kada anksčiau dėl optimizuoto algoritmo, kuris leidžia tiksliai naršyti ir nustatyti padėtį visuose jūsų namuose. 4 kartus tiksliau aptinka mažus objektus nei įprastai naudojami LDS jutikliai. Naudojant ilgesnio bangos ilgio moduliuotą šviesos signalą, jo netrikdo išoriniai šviesos šaltiniai.
 
Todėl jis gali laisvai judėti šviesiu paros metu arba visiškoje tamsoje, kad jūsų namai būtų kruopščiai išvalyti bet kuriuo metu ir be pertraukų. "d-ToF" modulio korpusas yra visiškai uždaras, nepralaidus dulkėms, todėl galima naudoti sudėtingose aplinkose.
 
Turbo išsiurbimo stotelė
 
Patirkite geriausią laisvų rankų valymo patirtį su Turbo stotele! Šluostės plaunamos švariu vandeniu ir automatiškai išdžiovinamos. Karštas oras naudojamas šluostės džiovinimui, kad būtų užtikrintas higieniškas ir bekvapis rezultatas. Techniškai pažangi Turbo stotelė atlieka visą darbą už jus, nereikia dažnai plauti.
 
Automatinis šluostės valymas
 
Ecovacs Deebot T10 Turbo šluostės padas užtikrina kruopštų automatinį valymą. Vandens rezervuaras su pertraukomis tiekia švarų vandenį šluostėms plauti ir džiovinti, kad būtų sumažintas vandens švaistymas ir pasiektas geresnis valymo našumas.
 
Džiovinimas karštu oru
 
Dėka šios funkcijos galite lengvai išdžiovinti Ecovacs Deebot T10 Turbo valymo padą, todėl sumažėja bakterijų ir blogų kvapų susidarymas. Siekdami lankstumo, galite pasirinkti, kiek laiko norite džiovinti.
 
Lengva prižiūrėti
 
Turbo išsiurbimo stotelę lengva prižiūrėti, jos nereikia dažnai plauti.
 
3000 Pa - galingesnis siurbimas
 
Naujas bešepetėlinis variklis, visiškai nauja sraigės kiauto formos ventiliatoriaus konstrukcija, ventiliatoriaus mentės papildytos stiklo pluoštu, todėl įrenginys gali nuolat palaikyti 3000 Pa galią ir pagerinti jūsų valymo patirtį. Jis taip pat gali izoliuoti alergenus siurbimo metu, todėl valymas bus malonesnis.
 
Ozmo Turbo 2.0 besisukanti valymo sistema
 
Ozmo Turbo 2.0 rotacinė valymo sistema su dviem šluostymo pagalvėlėmis sukasi 180 kartų per minutę ir veikia iki 6 N slėgiu žemyn, kad efektyviau pašalintų dėmes, kruopščiau išvalytų ir paviršiai būtų kaip nauji.
 
Ilgas baterijos veikimo laikas
 
Įmontuota 5200 mAh ličio baterija, kurios veikimo trukmė tyliuoju režimu - 260 minučių, todėl nebereikia jaudintis dėl veikimo laiko.
 
Apsauga nuo kritimo
 
Dėl žemyn nukreiptų jutiklių Ecovacs Deebot gali automatiškai atpažinti laiptus ir slenksčius, kad nenukristų. Taip pat gali išmaniai įvertinti bet kurio slenksčio prieinamumą ir nustatyti, ar jam reikia praeiti ar perlipti per objektą, kad valant būtų užtikrintas sklandus ir nepertraukiamas judėjimas
 
Didelio efektyvumo oro filtras
 
Plaunama filtro kasetė palaiko trigubą mikrodulkių filtravimą, todėl veiksmingai izoliuoja alergenus, blokuodama 99 % įkvepiamų mikrodulkių ir alergenų, kurių dydis siekia 0,3-0,5 μm*.