Beaster Scooter elektrinis paspirtukas, baltas

Produkto kodas: BS05W
0 (0 atsiliepimai)
415.65 €
489.00 €
 • Maksimalus galingumas: 350 W.
 • Baterija: ličio jonų 36 V, 8 Ah.
 • Maksimalus greitis: iki 25 km/val.
 • Nuvažiuojamas atstumas: iki 25–30 km
 • LED ekranas su spidometru, baterijos indikatoriumi ir kt.
 • Priekiniai LED žibintai.
 • Patvari konstrukcija.
 • Galiniai amortizatoriai.
 • Maksimali apkrova: 100 kg;
 • Padangos: vakuuminės 25,4 cm (10 colių).
 • Svoris: 14 kg.
 • Spalva: balta.
Beaster Scooter „BS06BL“ – tai praktiškas 350 W galios elektrinis paspirtukas, skirtas kiekvienam, kuris nori mieste keliauti išmaniai ir moderniai. Paspirtukas patogiai susilanksto ir sveria tik 14 kg, todėl jį nesunkiai galėsite persinešti, taip pat vežtis automobilyje. Prietaiso korpusas pasižymi ne tik lengvumu, tačiau ir išskirtiniu patvarumu bei atsparumu išorės poveikiui. Su „Beaster Scooter“ elektriniu paspirtuku galėsite mėgautis išskirtiniu laiko leidimu ir keliaudami patirti daugybę džiugių bei neužmirštamų akimirkų.
 
Modernus dizainas:
 
Elektrinis paspirtukas Beaster Scooter „BS06BL“ iš kitų paspirtukų išsiskiria ergonomišku dizainu. Modernus minimalistinis paspirtukas pasižymi plastiškomis korpuso linijomis ir paprastu, tačiau nepakartojamu geometriniu preciziškumu. Važiavimas šiuo paspirtuku tai nepamirštamas malonumas nuo pirmo iki paskutinio įveikto kilometro.
 
Kokybiška ličio jonų baterija:
 
Šis elektrinis paspirtukas turi 36 V, 8 Ah ličio jonų bateriją, kuri garantuoja ilgaamžiškumą bei užtikrintą ilgalaikio veikimo kokybę. Baterija yra išmaniai integruota ir apsaugota nuo vandens poveikio lietingomis dienomis. Taip pat ji pasižymi apsauga nuo perkrovos, nepakankamos įtampos ir temperatūros poveikio.
 
Greitai, lengvai, saugiai:
 
Paspirtuku keliausite itin lengvai ir patogiai. Vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti iki 25–30 km atstumą, o po kelionės, transportuojant, pernešant ar laikant paspirtuką namuose, galėsite jį sulankstyti vos per 3 sekundes. Paspirtuku išvystysite iki 25 km/val. greitį, kurio visiškai pakaks važiavimui mieste.
 
Galiniai amortizatoriai:
 
Šis modelis iš kitų paspirtukų išsiskiria turimais galiniais amortizatoriais. Važiuojant jie padės sugerti kelio nelygumus, o jūsų paspirtukas daug patogiau ir minkščiau važiuos, todėl pasivažinėjimas juo taps dar malonesnis.
 
LED ekranas:
 
Kiekvieną važiavimo akimirką informatyviame ir aiškiame LED ekrane galėsite sekti greitį, baterijos įkrovos lygmenį, nuvažiuotą atstumą ir visus kitus esamuoju momentu būtinus žinoti dalykus. LED ekranas yra ryškus ir lengvai matomas, todėl užteks vos mesti žvilgsnį į spidometrą ir iškart vėl galėsite susikoncentruoti į kelią.
 
Tvirta, sulankstoma konstrukcija:
 
Ypač tvirta, stabili ir korozijai atspari elektrinio paspirtuko konstrukcija ir neslystančios rankenos leis jums saugiai jaustis kelyje ir nebijoti jokių netikėtumų. Paspirtukas yra patogiai sulankstomas, todėl pritaikytas pernešimui – jį galėsite paimti viena ranka, nes paspirtuko svoris siekia tik 14 kg.
 
Lengvai valdomas:
 
Lengvas ir intuityvus valdymas, kad be rūpesčių galėtumėte mėgautis kelione. Naujuoju Beaster Scooter „BS06BL“ pradėsite važiuoti vos vienu droselio spustelėjimu. Taip pat lengvai paspirtuką sustabdysite.
 
350 W galingumas:
 
Efektyvus 350 W galingumo elektrinio paspirtuko variklis puikiai tiks važiavimui visais lygiais miesto paviršiais ir užtikrins maksimalų komfortą visos jūsų kelionės metu.
 
Ryškūs žibintai:
 
Puikaus ryškumo priekiniai LED žibintai leis jums itin gerai orientuotis kelyje tamsiuoju paros metu ar esant prastam apšvietimui. Tuo tarpu galinis žibintas garantuos jūsų gerą matomumą iš galo bei švies paspirtuką stabdant.
 
Didelės smūgiams atsparios padangos:
 
Elektrinio paspirtuko priekinė ir galinė padangos pasižymi neslydimo ir antivibracinėmis savybėmis, kurios užtikrina sklandų riedėjimą. Padangų skersmuo siekia net 25,4 cm (10 colių). Jos yra ypač tvirtos ir atsparios važiavimo smūgiams dauguma lygių kelių.