Eta Sonetic ETA071190000 vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis, baltai oranžinis

Produkto kodas: 238416
0 (0 atsiliepimai)
9.80 €
Prekę turime:
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
  • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Ultragarso principu veikiantis elektrinis dantų šepetėlis kruopščiai užtikrins, kad Jūsų vaikų dantys tinkamai vystytųsi ir išaugtų sveiki bei stiprūs. Eta Sonetic yra puikus pasirinkimas jų tinkamam valymui. Šis dantų šepetėlis geriau nei įprasti dantų šepetėliai pašalina apnašas ir tarpdančių tarpus. Tai padeda išvengti dantų ėduonies, kalkėjimo ar dantenų uždegimo. Sveikos dantenos reiškia sveikus dantis.
 
Išmanus ir efektyvus dantų šepetėlis
Tai yra specialiai vaikams sukurtas dantų šepetėlis. Jis švelnus valant dantis ir dantenas. Dėl MicroBUBBLES ir MOVE+ technologijų jis gali atlikti iki 22 000 judesių per minutę, kad būtų veiksmingiau pašalintos apnašos ir bakterijos. Labai ilgas baterijos tarnavimo laikas, atsižvelgiant į naudojamą bateriją. Naudojant kasdien, baterijos gali užtekti nuo 3 iki 7 mėnesių. Protingas 2 minučių laikmatis su 30 sekundžių intervalais tolygiai valo atskiras burnos ertmės dalis ir nurodo atskiras valymo stadijas. Idealiai tinka kasdieninei burnos higienai.
 
Visa įranga
Į pakuotę įeina viena dantų šepetėlio galvutė skirta 5 – 12 metų vaikams. Dantų šepetėlių galvutė yra iš aukštos kokybės minkštų DuPont šerelių, skirtų jautriems vaikų dantims ir dantenoms. Rankena – ergonomiškos formos, kad vaikai galėtų patogiai ją laikyti ir ji neišslystų iš rankų. Visas produktas yra atsparus vandeniui, todėl gali sušlapti. Dantų šepetėlį maitina 1 AAA baterija, kuri pridedama pakuotėje. Kilmės šalis – Čekija.