Nouba Fix & Care Brow Gel antakių gelis Nr.1

Produkto kodas: 801057352500
5.0 (2 atsiliepimai)
22.00 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
Antakių fiksavimo gelis, sudarytas iš odos priežiūros veikliųjų medžiagų, kurios suteikia antakiams tvarkingą išvaizdą ir daro juos sveikus. Sukurtas su specifinėmis antakių priežiūrai skirtomis veikliosiomis medžiagomis, tokiomis kaip pantenolis ir alavijas.

Su šią priemone galima lengvai ir iš karto pasiekti norimą efektą: tiesiog iššukuokite antakius ir palaukite kelias minutes, kol jie visiškai išdžius. Pasižymi labai ilgu fiksavimu, priemonė netraukia odos, nesausina plaukų.

Ingredientai:

PANTENOLIS: Pantenolis (provitaminas B5) turi regeneruojančių ir raminančių savybių; stiprina ir pagreitina plaukų augimą, todėl antakiai tampa ryškūs ir stiprūs.

ALOE VERA: Nuo seniausių laikų naudojamas dėl savo antibakterinių ir raminančių savybių, alavijas taip pat žinomas dėl itin drėkinančio ir regeneruojančio poveikio.

Naudojimas:

- tiesiems antakiams: tiesiog kelis kartus sušukuokite plaukus smilkinių kryptimi

- "iššukuotiems" antakiams: pirmiausia šukuokite plaukus žemyn; Tai gali atrodyti kaip neproduktyvus patarimas, tačiau tai yra paslaptis, kaip užtikrinti, kad antakiai išliktų tvirtai visą dieną. Antras žingsnis – šukuokite aukštyn. Tai padarius, kiekvienas plaukas bus visiškai padengtas antakių geliu, kad būtų užtikrintas ilgalaikis fiksavimas.