Glov Hollywod Collection makiažo šepetėlių rinkinys, 6 vnt.

Produkto kodas: 590744074198
5.0 (2 atsiliepimai)
49.00 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
GLOV Hollywood Collection – tai šešių, kruopščiai atrinktų veido makiažo šepetėlių rinkinys, kuris pradžiugins tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius vizažistus. Kolekcija sukurta bendradarbiaujant su profesionalia žvaigždžių vizažiste, kuri savo ilgametės patirties dėka puikiai parinko reikalingų šepetėlių rinkinį kurti nuo subtilaus, kasdieninio makiažo iki išraiškingo vakarinio įvaizdžio. Be to, šepetėliai turi estetiškas, metalines rankenas, kurios dėl atitinkamo svorio palengvina tikslų produktų paskirstymą.
 
Rinkinį sudaro šie makiažo šepetėliai:
 
  • GLOV Perfect Skin – dvipusis, daugiafunkcis makiažo šepetėlis. Didesnė, plokščia šepetėlio dalis puikiai tinka skystiems ir mineraliniams pagrindams tepti. Mažesnė, įstrižinė šepetėlio dalis skirta pagrindo/ maskuojamojo kremo užtepimui sunkiai pasiekiamose vietose ir paakiuose. Šepetėlai nesudaro dryžių ir nepalieka dėmių.
  • GLOV Kiss Me in LA - plonas ir lankstus šepetėlis lūpų dažams ir lūpų blizgesiams tepti. Mažas dydis užtikrina tikslų kosmetikos naudojimą. Tai padeda tobulai išryškinti lūpų kontūrą ir leidžia jas optiškai padidinti. Plokščia šerelių forma užtikrina tikslų ir efektyvų gaminio užtepimą.
  • GLOV Hollywood Star - didelis, klasikinis šepetėlis, kuris tiks ne tik pudros užtepimui, bet ir veido kontūravimui bronzantui ar skaistalams. Tinka biriai ir presuotai kosmetikai. Didelis šerelių paviršius leidžia švelniai ir laipsniškai tepti produktą, nesukeliant kaukės efekto ar per sunkaus makiažo.
  • GLOV Sunset Story - šepetėlis skaistalams. Mažas šerelių dydis leidžia tiksliai pritaikyti gaminį. Dėl ovalios galvutės ir aukštos kokybės sintetinių šerelių kosmetikos naudojimas kiekvieną kartą atrodo efektyvus.
  • GLOV Sunkissed in Malibu - bronzanto šepetėlis įstrižos formos šereliais, leidžiantis lengvai ir greitai modeliuoti veido kontūrą bei pabrėžti skruostikaulius. Šepetėlio dydis leidžia užtepti reikiamą produkto kiekį, garantuojantį gaivų ir natūralų efektą. Skirta biriems ir presuotiems gaminiams.
  • GLOV Let It Glow arba Stay Matte – dvipusis šepetėlis, puikiai tinkantis tiek skaistinti odą, tiek jai suteikti matinį efektą. Mažesnis antgalis tiksliai padės apšviesti nosies tiltelį, kupidono lanką ar erdvę po antakiu. Jis taip pat gali būti naudojamas šešėliams padengti visą voką arba pudrą po akimis. Kitas antgalis skirtas pudra, bronzantu ar skaistalais tepti didesnes veido dalis.