Nailmatic Kids Bath Box vonios priemonių rinkinys

Produkto kodas: 376022989883
0 (0 atsiliepimai)
32.55 €
50.00 €
Rinkinį sudaro: 
 
  • Foaming & Coloured Bath Salts Blue putojanti ir vandenį nudažanti vonios druska vaikams, 250 g
  • Galaxy Bath Bomb vonios burbulas vaikams, 160 g
  • Crackling Bath Salts spragsinti vonios druska vaikams, 60 ml.
Putojanti ir vandenį nudažanti vonios druska vaikams
NAILMATIC KIDS vonios druska, skirta vaikams, įprastas maudynes paverčia putojančia ir spalvota žaidimų aikštele. Šis stebuklingas tirpalas yra praturtintas vitaminu E, saldžiųjų migdolų aliejumi ir ramunėlių žiedų ekstraktu, kurie pasižymi drėkinančiomis ir atpalaiduojančiomis savybėmis. Patikrinta dermatologų. Tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus.  
 
Vonios burbulas vaikams
Šie linksmi putojantys burbulai nudažo vonios vandenį ir padeda atsipalaiduoti po ilgos žaidimų ir linksmybių kupinos dienos. Sukurti specialiai vaikams, NAILMATIC vonios burbulai yra praturtinti drėkinančiomis ir odą minkštinančiomis savybėmis pasižyminčiu migdolų aliejumi bei ramunėlių žiedų ekstraktu. Jei vonios burbulas laikomas sausai - jam nieko nenutiks. Tačiau jį sudrėkinus ar įmetus į vonią burbulas pradeda tirpti ir putoti - tokia reakcija kyla dėl priemonės sudėtyje esančių medžiagų - citrinų rūgšties ir natrio bikarbonato - dviejų absoliučiai netoksiškų ir suyrančių ingredientų.  
 
Spragsinti vonios druska vaikams
Su NAILMATIC KIDS spragsinčia vonios druska maudynės taps laukiamiausia dienos dalimi! Druska nudažo vandenį rausva spalva, o vos jos įbėrus į vandenį pradeda spragsėti - tai tikra magija! Druska praturtinta vitaminu E ir saldžiųjų migdolų aliejumi puoselėja mažųjų odą ir ją drėkina, o ramunėlių ekstraktas padeda atsipalaiduoti ir nurimti prieš miegą. Priemonei būdingas švelnus uogų aromatas. Druska nedažo odos ir vonios sienelių. Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Naudojimas: Paberkite putojančios druskos po vandens srove ir stebėkite, kaip prasideda magija! Jei norite išgauti dar daugiau putų, tiesiog pamaišykite vandenį ranka. Įberti spragsinčios druskos į šiltą vonios vandenį. Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Jei vonios burbulas laikomas sausai - jam nieko nenutiks. Tačiau jį sudrėkinus ar įmetus į vonią - FZZZ! Burbulas pradeda tirpti ir putoti - tokia reakcija kyla dėl priemonės sudėtyje esančių medžiagų - citrinų rūgšties ir natrio bikarbonato - dviejų absoliučiai netoksiškų ir suyrančių ingredientų.