Proto-col Complete Collagen maisto papildas, 15x30 ml.

Produkto kodas: 506026028473
0 (0 atsiliepimai)
27.93 €
39.90 €
Kolageno gėrimas lengvai naudojamame kasdieniniame paketėlyje yra sukurtas siekiant pagerinti odos išvaizdą, judėjimą ir savijautą. „Complete Collagen“ sujungia ypač aukštos kokybės kolageno peptidus su maitinančiais vitaminais ir mineralais, įskaitant vitaminus B6, C ir E, biotiną, cinką ir varį. „Bioactive Collagen Peptides“ ir vitaminai „Complete Collagen“ kartu skatina odos gyvybingumą ir palaiko jungiamųjų sąnarių audinių gerovę.
 
Išlaikydamas natūralias kolageno atsargas, kolagenas padeda sulėtinti kolageno išeikvojimo organizme procesą, kuris prisideda prie senėjimo.
 
Naujausia kolageno papildų naujovė „Complete Collagen“ yra pirmasis mūsų kolageno gėrimas gelio pavidalu, sukurtas naudojant du „Bioactive Collagen Peptides“: „Verisol“, nukreiptą į odą, ir „Tendoforte“, nukreiptą į minkštus audinius, sausgysles ir raiščius.
 
Šis neįtikėtinas kolageno gėrimas gali pasigirti kliniškai įrodytais rezultatais, siekiant sumažinti smulkių linijų kiekį ir tankį. Kolageno peptidai „Complete Collagen“ taip pat gali padėti išlaikyti lygesnę, stangresnę odą ir pagerinti nagų, plaukų augimą bei kokybę. Tuo pačiu metu jis prisideda prie sveikų sąnarių ir palaiko raumenų jėgą, lankstumą ir lengvą judesį mankštos ir kasdienės veiklos metu.
 
„Complete Collagen“ yra patogiame citrusinių gėrimų paketėlyje, kurį lengva pasiimti visur, kur esate. Mes rekomenduojame jį naudoti kaip kolageno „iš vidaus“ grožio režimo dalį kartu su mūsų puikiais odos priežiūros produktais.
 
Kiekvienoje dėžutėje yra 15 x 30 ml. kasdieninių paketėlių.
8000 mg kolageno peptidų per parą.
 
  • 11 % sumažėjęs celiulitas po 6 mėnesių.
  • 15 % padidėjęs odos elastingumas po 28 dienų.
  • 18 % padidėjo elastingumo kiekis po 56 dienų.
  • 20 % sumažėjęs raukšlių kiekis po 56 dienų.
  • 71 % moterų matė, kad nagai auga ir tvirtėja.
Grynasis kiekis: 15 x 30 ml (450 ml).
 
Gamintojas: „On-Group Ltd“, Westbury BA13 4ES, Jungtinė Karalystė.
 
Naudojimas: Kasdien suvartokite visą vieno paketėlio turinį. Atidarius suvartoti per 24 valandas.
 
Sudėtis: Water, Agave Syrup, Collagen Hydrolysate (bovine), Vitamin C, Vitamin E, Zinc, D-Biotin, Vitamin B6, Copper Gluconate, Orange Flavouring, Citric Acid, Trisodium Citrate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium BenzoatePlease note that this supplement contains bovine collagen and is therefore not vegetarian-friendly.