Yope natūralus grindų valiklis, 1000 ml.

Produkto kodas: 590687456507
0 (0 atsiliepimai)
6.65 €
7.39 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
Natūralus grindų valiklis, skirtas valyti ir tokiems kietiems paviršiams kaip: terakota, linoleumas, marmuras, parketas, stalviršiai, langai, durys. Grindų ir kietų paviršių valymo skystis su gaiviu aromatu efektyviai valo nešvarumus ir dulkes.
 
Tinka valyti terakotą, linoleumą, marmurą, parketą, stalviršius, langus ir duris. Jį galite naudoti vonios kambariuose, virtuvėje ir kitose namo patalpose. Valiklis nebraižo ir nepalieka dryžių. Po valymo paviršiai išlaiko natūralų blizgesį, o kambaryje ilgą laiką išlieka subtilus, gaivus aromatas. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite etiketę.
 
Rinkitės iš trijų kvapų:
 
Bambukas – Sudėtyje nėra: chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS, EDTA, tirpiklių, bičių vaško. Natūralus grindų valiklis, skirtas valyti ir tokiems kietiems paviršiams kaip: terakota, linoleumas, marmuras, parketas, stalviršiai, langai, durys. Grindų ir kietų paviršių valymo skystis su gaiviu bambuko lapų aromatu efektyviai valo nešvarumus ir dulkes. Jį galite naudoti vonios kambariuose, virtuvėje ir kitose namo patalpose. Valiklis nebraižo ir nepalieka dryžių. Po valymo paviršiai išlaiko natūralų blizgesį, o kambaryje ilgą laiką išlieka subtilus, gaivus citrusinių vaisių aromatas. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite etiketę.
 
Žalioji arbata –Sudėtyje nėra: chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS, EDTA, tirpiklių, bičių vaško. Natūralus grindų valiklis, skirtas valyti ir tokiems kietiems paviršiams kaip: terakota, linoleumas, marmuras, parketas, stalviršiai, langai, durys. Grindų ir kietų paviršių valymo skystis su subtiliu, gaiviu žaliosios arbatos aromatu efektyviai valo nešvarumus ir dulkes. Jį galite naudoti vonios kambariuose, virtuvėje ir kitose namo patalpose. Valiklis nebraižo ir nepalieka dryžių. Po valymo paviršiai išlaiko natūralų blizgesį, o kambaryje ilgą laiką išlieka malonus šviežių pavasario lapų aromatas. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite etiketę.
 
Prancūziška levanda – Sudėtyje nėra: chloro, optinių baliklių, SLES, PEG, SLS, EDTA, tirpiklių, bičių vaško. Natūralus grindų valiklis, skirtas valyti ir tokiems kietiems paviršiams kaip: terakota, linoleumas, marmuras, parketas, stalviršiai, langai, durys. Grindų ir kietų paviršių valymo skystis su elegantišku, gaiviu levandų aromatu efektyviai valo nešvarumus ir dulkes. Jį galite naudoti vonios kambariuose, virtuvėje ir kitose namo patalpose. Valiklis nebraižo ir nepalieka dryžių. Po valymo paviršiai išlaiko natūralų blizgesį, o kambaryje ilgą laiką išlieka malonus gėlių aromatas. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite etiketę.
 
Naudojimas : įpilti maždaug 70 ml skysčio į 6 litrus vandens. Atsiradus sunkioms dėmėms : neskieskite skysčio vandeniu, naudokite jį tiesiai ant nuvalyto paviršiaus, palaukite, kol jis suveiks, ir gerai nuplaukite. Nemaišykite skysčio su kitomis valymo priemonėmis. Tinkama dozė taupo išlaidas ir sumažina neigiamą poveikį aplinkai.
 
Laikymas : Saugoti nuo vaikų. Laikyti atokiau nuo maisto produktų, sandariai uždarytoje, originalioje pakuotėje, sausoje aplinkoje, esant 5–30°C temperatūrai. Neperpilkite produkto į kitas pakuotes. Produkto sudėtis : <5% anijoninių paviršiaus veikliųjų medžiagų, <5% nejonizuotų paviršiaus veikliųjų medžiagų, konservantai (metilizotiazolinonas, benzisotiazolinonas), kvapnosios medžiagos.
 
Įspėjimas : gali sukelti akių dirginimą. Prieš naudojant perskaitykite etiketę. Dėvėti apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę ar etiketę. Patekus produktui į akis : kelias minutes atsargiai plaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite akių skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Nemaišykite skirtingų valiklių. Venkite įkvėpti purškiamo produkto. Išmeskite pakuotę į tinkamai paženklintą atliekų konteinerį. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamo šio produkto naudojimo.