Yope natūralus virtuvės rankų muilas, 500 ml.

Produkto kodas: 590016890626
0 (0 atsiliepimai)
8.99 €
9.99 €
Prekę turime:
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Tai veikia! Muilas drėkina odą ir neutralizuoja maisto kvapą nuo rankų!
 
Skystas muilas su charakteristišku  aromatu. Efektyviai neutralizuoja maisto kvapą. Formulė sukurta su eteriniu aliejumi. Sudėtis yra ekologišku pagrindu, delikatūs ingridientai. Sudėtyje taip pat yra vitaminų B5 ir alantoinų, su raminančiom ir atstatančiom savybėm, unikalūs ingridientai gauti iš saulėgrąžų aliejaus ramina bei drėkina odą.
 
Rinkitės iš keturių kvapų:
 
Gvazdikas – Tai veikia! Muilas drėkina odą ir neutralizuoja maisto kvapą nuo rankų! Skystas muilas su charakteristišku gvarzdikų aromatu. Efektyviai neutralizuoja maisto kvapą. Formulė sukurta su gvazdikų eteriniu aliejumi. Sudėtis yra ekologišku pagrindu, delikatūs ingridientai išgauti iš augalų. Sudėtyje taip pat yra vitaminų B5 ir alantoinų, su raminančiom ir atstatančiom savybėm, unikalūs ingridientai gauti iš saulėgrąžų aliejaus ramina bei drėkina odą. Naudojimas: užpilkite tinkamą muilo kiekį ant delno. Naudokite ant sudrėkintų rankų, putomis tolygiai ištrinkite rankas. Rankas nuplaukite tekančiu vandeniu.
 
Medus ir bergamotė – Tai veikia! Muilas drėkina odą ir neutralizuoja maisto kvapą nuo rankų! Sudėtyje yra ekologiško medaus, kuris ramina bei drėkina odą dėl vitaminų B6, B12, C ir dėl esančių baltymų. Muilas neutralizuoja nemalonius virtuvės kvapus. Sudėtis yra ekologišku pagrindu, gautu iš augalų. Kompozicijoje taip pat yra vitamino B5 ir alantoinų, kurie veikia raminančiai ir regeneruojančiai, taip pat saulėgrąžų aliejaus, kuris veikia raminančiai bei drėkinančiai odą. Naudojimas: užpilkite tinkamą muilo kiekį ant delno. Naudokite ant sudrėkintų rankų, putomis tolygiai ištrinkite rankas. Rankas nuplaukite tekančiu vandeniu.
 
Mineralai –Tai veikia! Muilas drėkina odą ir neutralizuoja maisto kvapą nuo rankų! Skystas muilas su šviežiu aromatu. Efektyviai neutralizuoja maisto kvapą. Skystas muilas su charakteristišku gvazdikų aromatu. Formulė padaryta iš įvairių mineralų (įskaitant aliuminį, varį, kalį, magnį, natrį, cinką), kurie yra būtini normalioms odos funkcijoms. Mišinio pagrindas yra ekologiški, delikatūs ingridientai iš augalų. Kompozicijoje taip pat yra vitaminų B5 ir alantoinų, kurie turi raminančių ir regeneruojančių savybių, taip pat yra unikalių ingridientų iš saulėgrąžų aliejaus, kurie ramina bei drėkina odą.
 
Petražolės – Tai veikia! Muilas drėkina odą ir neutralizuoja maisto kvapą nuo rankų! Švelnaus kvapo drėkinantis rankų muilas. Su delikačiu bei efektyviu valikliu ir drėkikliu, kurie neutralizuoja žuvies, svogūnų, česnakų kvapus. Augalinio pagrindo glicerinas pagerina odos švelnumą bei elastingumą. Atstatantis vitaminas B5 ir alantoinas ramina odą. Taip pat yra petražolių, kurios tonizuoja ir gaivina, bei pankolio ekstrakto, kuris pilnas flavanoidų, mineralų ir vitaminų. Rezultatas? Rankos kurios kvepia ir jaučias gerai.
 
Naudojimas: užpilkite tinkamą muilo kiekį ant delno. Naudokite ant sudrėkintų rankų, putomis tolygiai ištrinkite rankas. Rankas nuplaukite tekančiu vandeniu.
 
Dėmesio: laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirta tik išoriniam naudojimui. Pasirodžius alerginėms reakcijoms nustoti naudoti. Saugoti, kad nepatektų į akis. Patekus, išplaukite švariu vėsiu tekančiu vandeniu.