Yope žalioji citrina ir mėta natūralus tualeto valymo gelis, 750 ml.

Produkto kodas: 590376020271
0 (0 atsiliepimai)
6.60 €
Prekę turime:
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
  • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
  • Birutės g. 6, Klaipėda
98% natūralių ingredientų!
 
Atrodo, kad veiksminga tualeto valymo priemonė turėtų sunaikinti visus mikrobus sudėtyje esančiomis stipriomis cheminėmis medžiagomis ir kvepėti labai intensyviai. Bet tai netiesa. Norintiems pasirūpinti savo sveikata ir aplinka sukūrėme natūralų tualeto valiklį.
 
Tualeto Valymo Gelis kvepia subtiliu, gaiviu aromatu ir turi 98% natūralios kilmės ingredientų. Todėl jis neteršia aplinkos – nėra kenksmingas dirvožemiui ar vandens organizmams.
Tai puikus produktas kasdienei tualeto priežiūrai, namams su vaikais, naminiais gyvūnais ir žmonėms, linkusiems į alergijas.
 
Tualeto valymo gelis su gaivinančiu sultingų žaliųjų citrinų ir mėtų kvapu efektyviai nuvalo tualetą. Jis puikiai nuvalo paviršius ir pašalina nemalonius kvapus. Natūralių ingredientų derinys – citrinos ir pieno rūgštis bei natrio citratas pašalina nuosėdas, dėmes ir nešvarumus.
 
Augalinių medžiagų pagrindu sukurta formulė yra saugi aplinkai – vandens organizmams ir dirvožemiui. Naudojant laikantis rekomendacijų, gelis nedirgina kvėpavimo takų ar gleivinės, o gaivus, citrusinių vaisių kvapas yra ilgalaikis ir netrikdo net jautriausių nosių.
 
Naudojimas: Užpilkite gelio valomo paviršiaus ir palikite jį 5-10 min. Nuvalykite tualetą tualeto šepečiu ir nuplaukite. Negalima naudoti valymo gelio su kitais produktais, o vonios kambarį geriausia valyti atidarius duris.
 
Laikymas: Valymo gelį laikykite sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje, vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti sausoje aplinkoje, 5-30°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginės saulės ir karščio. Neperpilkite į kitą tarą ir nemaišykite skirtingų valiklių.
 
Dėmesio! Prieš naudojant perskaitykite etiketę. Gali sukelti akių dirginimą. Patekus produktui į akis- kelias minutes atsargiai plaukite vandeniu. Išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite akių skalavimą. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją. Dėvėti apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių apsaugą / veido apsaugą. Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas. Jei reikalinga medicininė pagalba, turėkite su savimi produkto pakuotę ar etiketę. Išmeskite pakuotę į tinkamai paženklintą atliekų konteinerį. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl netinkamo šio produkto naudojimo.
 
Sudėtis: Nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos (<5%), amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos (<5%), kvapniosios medžiagos.