fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PERKANT UŽ 50€

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

BISSELL ICON Advanced 25V belaidis dulkių siurblys + Dovana BISSELL SmartClean Advanced – dulkių siurblys

389.00

BISSELL ICON Advanced 25V belaidis dulkių siurblys – pažangiausias grindų priežiūros prietaisas namams, kuriuose gyvena aktyvios šeimos ir augintiniai.

+ Dovana:

BISSELL SmartClean Advanced – dulkių siurblys su automatiniu grindų tipo atpažinimu, kuris pašalina net pačius sunkiausius nešvarumus ir plaukus nuo visų tipų grindų.

 

Liko tik 2

Kiekis

Aprašymas

Įkraunamo siurblio Bissel ICON Advanced 25V aprašymas:

BISSELL® ICON 25V, BISSELL ICON Advanced™ 25V vakuumo variklis sukasi apie 675 km/h, suteikdamas daugiau nei pakankamai galios pašalinti šunų ir kačių plaukus nuo kėdžių, sofų, laiptų ir visur tarp jų. Tyliau nei daugelis rankinių siurblių, ICON taip pat neišgąsdins jūsų augintinio. Be to, dėl naujo tipo šepetėlio ritinio, be susivėlimo nėra jokių erzinančių „sustabdimų/pradžių“, kuriuos sukelia užsikimšimai ar plaukų įvyniojimai.

ICON Advanced 25V yra su didelio galingumo skaitmeniniu varikliu ir ličio jonų akumuliatoriumi, kurie kartu užtikrina iki 50 minučių galingo belaidžio valymo, kai naudojamas mažos galios režimu. ICON Cordless greitai paverčiamas rankiniu ir didelio pasiekiamumo dulkių siurbliu. Su dulkių šepečiu, motorizuotu turbo šepečiu ir LED apšviestu plyšių įrankiu galite užfiksuoti netvarką bet kurioje savo namų vietoje. Kai baigsite valymą, nešvarumų bakas ištuštinamas labai paprastai.

Pakuotėje yra:

  • LED plyšių įrankis
  • Dulkių šepetėlis
  • Motorizuotas čiužinio įrankis
  • Sieninis laikiklis
  • Įkroviklis

2 metų garantija

Laidinio siurblio „SmartClean Advanced“ aprašymas:

Specialiai naminių gyvūnėlių savininkams sukurtas BISSELL SmartClean Advanced yra itin galingas talpinis dulkių siurblys be maišelio su automatine grindų atpažinimo funkcija. Kaip rodo pavadinimas, „SmartClean“ jaučia, kokį paviršių valo, ir atitinkamai optimizuoja galią. Be išskirtinės siurbimo galios, leidžiančios greitai pašalinti dulkes ir šiukšles, motorizuotas šepečio ritinys, nesusipainiojęs, surenka įsišaknijusius plaukus ir nešvarumus – visam laikui pašalina erzinančius plaukų įvyniojimus.

Motorizuotas šepečių ritinys, nesusipainiojęs, efektyviai surenka plaukus ir įterptus nešvarumus ir neleidžia plaukams susivynioti. Patentuota daugiaciklinė ritės sistema užtikrina galingą siurbimą ir higienišką ištuštinimo sistemą, kuri be vargo pašalina nešvarumus iš bako nepasiekiant jo viduje ir išlaiko jūsų rankas švarias. Motorizuotas grindų antgalis turi šviesos diodus, kad būtų galima lengvai pamatyti šiukšles po baldais ar kitose sunkiai pasiekiamose vietose. Ergonomiška, dviejų padėčių rankena leidžia maksimaliai manevruoti valant grindis, po baldais ar virš grindų paviršių. Variklinį antgalį galima lengvai pritvirtinti prie rankenos, kad būtų patogu nuvalyti plaukus ir įterptas šiukšles nuo laiptų ir kitų paviršių. Kartu šios funkcijos sukuria pažangią plaukų valdymo sistemą, kuri pašalina įterptus plaukus ir šiukšles nereikalaujant dažnai valyti dulkių siurblio.

  • Skaitmeniniai siurbimo valdikliai
  • Dviejų padėčių rankena
  • 2 metų garantija
  • 12 m veikimo spindulys, plyšio įrankis ir dulkių šepetėlis užtikrina maksimalų valymo patogumą.

Jums taip pat gali patikti…

You don't have permission to Registruotis