k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias

Bissell Cleaner CrossWave Cordless Advanced MultiFunctional – plaunantis dulkių siurblys

269.00

Belaidis plaunantis dulkių siurblys-šluota Bissell CrossWave Cordless Advanced leis palaikyti nepriekaištingą švarą bei tvarką namuose.

Turime

Kiekis

Aprašymas

Maitinimas: Įkraunama baterija
Galios reguliavimas ant rankenos: Taip
Dulkių rinktuvo tipas: Dulkių talpa
Spalva: Pilka, Mėlyna
Aukštis: 118 cm
Plotis: 33 cm
Gylis: 35 cm
Svoris: 4.9 kg
Dulkių rinktuvo talpa: 0.62 l
Dulkių talpos užsipildymo indikatorius: Taip
HEPA filtras: Taip
Drėgnas siurbimas: Taip
Vandens rezervuaro talpa: 0.82 l
Antgaliai: Universalus antgalis
Maksimalus triukšmo lygis: 80 dB
Plovimo funkcija: Taip
Akumuliatoriaus tipas: Ličio jonų

Nesiveliantis motorizuotas šepetys

Su pagrindiniu besisukančiu siurblio šepečiu greitai išsiurbsite įvairias dulkes, trupinius bei plaukus iš kiliminės dangos, kilimėlių ar nuo kietos grindų dangos. O dėka specialios Bissell CrossWave Cordless Advanced antgalio konstrukcijos motorizuotas šepetys neapsivels plaukais ar augintinio kailiu, tad lengvai išvalysite net ir didelius kiliminės dangos plotus.

2 valymo režimai skirtingo tipo grindims

Ergonomiškoje siurblio rankenoje esantis mygtukas leis lengvai pasirinkti siurbimo bei plovimo tipą pagal grindų paviršių – galėsite rinktis režimą, skirtą kietai grindų dangai arba režimą, skirtą kilimų valymui. Be to, Bissell CrossWave Cordless Advanced tuo pat metu ne tik valo, bet ir džiovina, tad išsyk galėsite džiaugtis švara tviskančiomis sausomis grindimis be jokių šlapių dryžių.

Dvigubos vandens talpos technologija 

Inovatyvus pakraunamas dulkių siurblys turi 2 vandens talpas: vieną skirtą švariam vandeniui, kitą su apsauga nuo persipildymo – purvinam. Tad grindys visada bus plaunamos tik švariu vandeniu, o susiurbti nešvarumai, dulkės kaupsis atskiroje uždaroje talpykloje. Kai nešvarumų talpa užsipildys siurblys-šluota Bissell CrossWave Cordless Advancedautomatiškai išsijungs ir garsiniu signalu praneš, kad ją reikia ištuštinti.

Belaidis įrenginys patogesniam valymui

Bissell CrossWave Cordless Advanced yra belaidis įrenginys, tad lengvai išvalysite ne tik namus, bet ir automobilio saloną ar kitas sunkiai prieinamas erdves. Pilnai įkrovę 36V talpos ličio jonų akumuliatorių siurblį-šluotą galėsite naudoti iki 25 minučių.

Priedai gaiva kvepiantiems namams

Kartu su dulkiu siurbliu- šluota gausite ir specialią valymo priemonę Bissell „Multi-Surface Floor Cleaning Formula“ (1 litro talpa). Šis nepaliekantis dryžių valiklis lengvai pašalins tiek purvo pėdsakus, tiek pridžiūvusius nešvarumus nuo kietos grindų dangos.

Jums taip pat gali patikti…

You don't have permission to Registruotis