fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PERKANT UŽ 50€

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Ieškoti

   Ecovacs Langų valymo robotas WINBOT 920

   369.99

   Langų valymo robotas ECOVACS WINBOT 920

    

   Liko 2

   Kiekis

   Aprašymas

   WINBOT 920 – išmanesnis ir saugesnis langų valymas!

   „WIN-SLAM 2.0“ navigacija

   WIN-SLAM 2.0 technologija nuskanuoja valomą paviršių, kad sukurtų efektyvesnį valymo maršrutą bei atliktų sistemingą valymą. Sistemingas valymo maršrutas judant pirmyn ir atgal užtikrina pilną paviršiaus išvalymą prieš grįžtant į pradinį tašką.

   Berėmių langų kraštų atpažinimo technologija

   Nepaisant to, ar stiklas įrėmintas, ar ne – „WINBOT 920“ atpažįsta visus kraštus ir parenka efektyviausią valymo maršrutą, geriausiai atitinkantį valomą paviršių. Tai ypač aktualu valant veidrodžius, stiklines oranžerijas ar kitus stiklinius paviršius.

   Mikropluošto valymo šluostė

   „WINBOT 920“ naudoja mikropluošto valymo šluostę, kuri puikiai sugeria vandenį ir padeda užtikrinti stiklo paviršius be dryžių.

   Keli valymo režimai

   Robotas gali naudoti tris valymo režimus: Automatinis langų valymo režimas (standartinis), nuodugnesnis giluminio valymo režimas (naudojami du skirtingi maršrutai) ir intensyvus taškinio valymo režimas (labai užterštoms vietoms).

   Išmani saugos sistema

   WINBOT daugiapakopė saugos koncepcija pateikia išmanius sprendimus kiekvienai situacijai. Todėl net ir aukštų langų valymas yra saugus ir paprastas.

   Automatinis paleidimas ir padėties atmintis

   Langų robotas „WINBOT 920“ patikimai priglunda prie stiklinio paviršiaus, o išvalęs langus grįžta į pradinį tašką. Jei langų valymo procesas pertraukiamas, „WINBOT“ stebi ir atnaujina planuotą maršrutą po pertraukos.

   Išmanusis valdymas

   Langų valymo robotą WINBOT 920 galima lengvai valdyti mobiliąją programėle. Tad nebereikalingas nuotolinio valdymo pultelis. WINBOT 920 yra pirmasis ECOVACS langų valymo robotas su valdymu mobiliąja programėle. Balso asistento pagalba suteikiama informacija apie prietaiso būseną realiuoju laiku, o naudojant OTA naujinius programa yra nuolat atnaujinama.

   Galingas siurbimas ir karabinas užtikrina saugą

   Pažangus „WINBOT“ siurbimo ventiliatorius saugiai pritvirtina jį prie stiklo ir veiksmingai valo, kad visiškai švariai nuvalytų jūsų langus. Jeigu kartais tvirtinimo sistema nesuveiktų, labai elastinga virvė ir stiprus karabinas suteikia papildomos saugos.

   Atsiliepimai

   Atsiliepimų dar nėra.

   Būkite pirmas aprašęs “Ecovacs Langų valymo robotas WINBOT 920”

   El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

   Jums taip pat gali patikti…

   You don't have permission to Registruotis
   X