fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias

Ekologiško skalbinių minkštiklio Jūros gaiva papildymas 1,3L

8.79

Minkštikliai ypatingai švelniai apsaugo kūdikių odą.
Saugūs, kadangi sudėtyje stabdomą kenksmingų medžiagų.

K-MOM minkštikliai pagaminti iš natūralių augalų ekstraktų.
Biologiškai skaidomas, nes sudarytas iš natūralių ingredientų.

Gaivos kupinas aromatas.

Ant pakuotės nurodyta pagaminimo data.
Gaminys galioja 36 mėn. nuo pagaminimo datos

Produkto kodas: 880932313124 Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Turime

Kiekis

Aprašymas

  • 100% natūralus palmių aliejus. Natūralūs augaliniai ekstraktai. Minkštiklis draugiškas aplinkai. Pagrindinis ingredientas 100% natūralus palmių aliejus, kuris yra ekologiškas ir biologiškai skaidomas. Nepalieka jokių minkštiklio likučių po skalbimo.
  • Nedirginantis odos. Saugus pasirinkimas kūdikiams. Stabdomą 10 kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali dirginti kūdikių odą ar sukelti Kitas nepageidaujamas reakcijas.
  • Antistatinis efektas. Minkštiklis palaiko audinio tekstūrą ir minkštumą. Pagrindinė paviršinio aktyvumo medžiaga – palmių aliejus, turi natūralių atistatinių savybių ir sumažina audinio pažeidimus.
  • Organiški ingredientai. Atnaujina audinius. USDA organiški ingredientai yra puiki apsauga audiniams ir kūdikių odai.
  • Gaivumo ir natūralumo skonis po kiekvieno skalbimo. Natūralus skonis iš organiškų ingredientų, kuris išsiųsta Skalbiniuose po kiekvieno skalbimo.

Saugūs ir natūralūs augalų ekstraktai 100% natūralus palmių aliejus yra pagrindinis ingredientas, kuris efektyviai suskaido purvą ir nepalieka likučių po skalbimo. Biologiškai skaidomi ir draugiški aplinkai. ECO USDA organiški ingredientai yra 5 pagrindiniai ingredientai, kurie neįterpdami yra organiški ir sertifikuoti USDA. Apsaugo ir nesausina kūdikių odos. Puikus minkštinimo efektas ir naujumo pojūtis. Būkite sinteninių ingredientų, rūbai neįsielektrina, minkštiklis palaiko medžiagos kokybę ir tekstūrą po kiekvieno plovimo. Stabdomą 10 kenksmingų cheminių medžiagų. Stabdomą tokių žalingų medžiagų kaip: parabenų, fenoksietanolio, pridėtinių dažų, mineralinių aliejų, trietanolamino, etanolio, Benzinoalkoholio, sulfatų, talkų, propilenglikolio.   USDA organiški, sertifikuoti ingredientai. Organiškas alijošius-ramina balansą odą. Organiška levanda-Antibakterinė apsauga ir raminantis efektas. Organiška Ramunėlė-neutralizuoja odos dirginimą. A organiška azijinė centelė-Antibakterinė apsauga, augalas gerina odos būklę. Organiška Žalioji arbata-Antioksidantinis efektas ir kovoja su laisvaisiais radikalais.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ekologiško skalbinių minkštiklio Jūros gaiva papildymas 1,3L”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

You don't have permission to Registruotis