k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias

ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINYS „KVĖPUOK LAISVAI!“

10.0017.50

Vienas populiariausių aromáma linijos produktų. Nepamainoma priemonė šaltuoju metų laiku. „Kvėpuok laisvai!” galite garinti elektriniame eterinių aliejų difuzoriuje, naudoti aromaterapinėms vonioms, pirtims, pėdų įtrynimams, gerklės skalavimams.

Tinka vaikams nuo 3 metų ir visa šeimai. Netinka besilaukiančioms moterims ir jautrius kvėpavimo takus turintiems žmonėms.

Talpa: pasirinkite 5ml arba 10 ml talpos buteliukus

Kiekis

Aprašymas

Naudojimo galimybės ir būdai:

 • Garinkite „Kvėpuok laisvai!” elektriniame eterinių aliejų garintuve. Dienos metu į difuzorių lašinkite 6 – 8 lašelius eterinių aliejų, nakčiai – 3 – 4. Visgi, „Kvėpuok laisvai!” labiau tinkamas naudojimui dienos metu, nes intensyvus aromatas gali trikdyti ramų miegą. Galite painhaliuoti iš garintuvo kylančių vėsių, drėgnų, aromatingų garų.
 • Jei neturite elektrinio eterinių aliejų garintuvo, galite pasigaminti orą valantį purškiklį: į 100ml talpos stiklinį buteliuką įlašinkite 40 – 50 lašelių „Kvėpuok laisvai!”, įpilkite vandens (~100ml) ir purkškite į patalpų orą pagal poreikį. Prieš naudojant kaskart gerai suplakite mišinį, nes eteriniai aliejai vandenyje netirpsta;
 • Suteikite namams papildomos švaros! Į kibirą šalto vandens įlašinkite 10 lašelių mišinio „Kvėpuok laisvai!”, suvilgykite šiuo vandeniu šluostę ir valykite baldų paviršius, grindis. Toks ritualas ypač aktualus mažus, dažnai ant žemės žaidžiančius vaikučius auginančioms šeimoms;
 • Pasigaminkite nuostabaus aromato antibakterinį muilą! Į 200 ml skysto, bekvapio muilo įlašinkite 20 lašelių mišinio „Kvėpuok laisvai!”. Sukratykite talpą, kad eteriniai aliejai ir muilas susimaišytų. Mėgaukitės!
 • Gerklės ir burnos skalavimams paruoškite tokį tirpalą: į šaukštelį valgomosios druskos įlašinkite 3 – 5 lašelius mišinio „Kvėpuok laisvai!” ir suberkite į stiklinę maloniai šilto vandens. Gerai išmaišykite ir skalaukite burną ir gerklę pagal poreikį. Procedūra tinkama suaugusiems ir vaikams, kurie jau moka sąmoningai skalauti ir išspjauti skystį.
 • „Kvėpuok laisvai!” idealiai tinka naudojimui pirtyje! Į metalinį dubenėlį įpilkite karšto vandens (60 – 70 laipsnių temp.), įlašinkite 20 – 30 lašelių eterinių aliejų ir pastatykite garuoti karščiausiame pirties kampe.
 • Esant reikalui prieš miegą įtrinkite kojų padus eterinių aliejų mišiniu „Kvėpuok laisvai!”;
 • Užsikimšus nosiai užlašinkite lašelį gryno mišinio „Kvėpuok laisvai!” ant delnų, patrinkite juos tarpusavyje ir inhaliuokite šio aromato tol, kol nosis atsikimš (apie 30-60sek.) Tokia pati inhaliacija naudinga, jei skauda galvą ar pykina (netinka nėštumo metu).
 • Pasigaminkite mišinį nuo slogos (TIK SUAUGUSIEMS)! 20 ml augalinio aliejaus (šalto spaudimo, ekologiško, idealiai tinka saldžiųjų migdolų aliejus) 8 lašeliai eterinių aliejų mišinio „Kvėpuok laisvai!”. Sumaišykite aliejus ir tepkite panosę kelis kartus per dieną.Taip pat šiuo mišiniu galite tepti krūtinę, nugarą ir pėdas;
 • Vasarą mišinys „Kvėpuok laisvai!“ gali pasitarnauti, kaip uodus atbaidanti priemonė (šiems įkyruoliams labai nepatinka „aštrūs“ aromatai). Lašinkite gryną eterinių aliejų mišinį ant viršutinių drabužių, kelnių klešnių galų, rankogalių, medžiaginių batų, galvos apdangalų. Daugiau informacijos apie apsaugą nuo uodų ir erkių rasite ČIA;
 • Paruoškite gaivinančią aromaterapinę vonią su „Kvėpuok laisvai!”.Tai ypač efektyvu, nes vonioje eteriniai aliejai veikia dvejopai: per uoslę ir per odą. Dėmesio! Eteriniai aliejai vandenyje netirpsta, tad prieš lašinant juos į vonią, būtina praskiesti!

Jei oda normali: paimkite saują valgomosios druskos, užlašinkite ant jos keletą lašelių eterinių aliejų mišinio „Kvėpuok laisvai!“ ir suberkite į vonią.

Jei oda sausa, jautri: paimkite pusę stiklinės pieno, įlašinkite į jį keletą lašelių eterinių aliejų mišinio „Kvėpuok laisvai!“ ir supilkite mišinį į vonią.

Jei oda itin sausa, jautri, pleiskanojanti ar pažeista alergijos: į šaukštą augalinio aliejaus įlašinkite keletą lašelių eterinių aliejų mišinio „Kvėpuok laisvai!“ ir supilkite aliejų mišinį į vonią.

Aromaterapinėje vonioje maudykitės 7 – 10 minučių. Mėgaukitės!

„Kvėpuok laisvai” lašelių skaičius vonioje pagal amžių:

3 – 7 metų vaikai: 3 – 4 lašeliai

7 – 12 metų vaikai: 4 – 6 lašeliai

12+ amžiaus jaunuoliai ir suaugusieji: 6 – 8 lašeliai

Papildoma informacija

Kiekis

10 ml, 5 ml

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINYS „KVĖPUOK LAISVAI!“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You don't have permission to Registruotis