fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias

EUKALIPTŲ (SPINDULINIŲ) ETERINIS ALIEJUS

6.0010.50

Itin malonaus, švelnaus mėtų – vaisių – gėlių aromato spindulinis eukaliptas tokį pavadinimą turi ne dėl to, kad spindi, o todėl, kad šio medžio lapai savo forma primena spindulius! Spindulinis eukaliptas kitaip dar vadinamas švelniuoju ar vaikišku ir būtent dėl švelnaus aromato tinka mažiems vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms, turintiems jautrius kvėpavimo takus. Spindulinių eukaliptų aliejų galima garinti elektriniame eterinių aliejų difuzoriuje, tinkamai praskiedus naudoti vonioms, pėdų įtrynimams, namų valymui ir aromatizavimui.

Tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių ir visai šeimai.

Nerekomenduojame naudoti besilaukiančioms moterims!

Talpa: galite rinktis 5 ml arba 10 ml talpą

Išvalyti
Kiekis

Aprašymas

Naudojimo būdai ir galimybės:

Garintuve šis eterinis aliejus nepaprastai dera su arbatmedžių, pipirmėčių eteriniais aliejais.

 • Išvalykite ir aromatizuokite namų orą! Garinkite eukaliptų eterinį aliejų elektriniame eterinių aliejų garintuve. Dienos metu garinkite 6-8 lašelius eterinio aliejaus, nakčiai į garintuvą lašinkite 3-4 lašelius.
 • Suteikite namams papildomos švaros ir nuostabaus aromato! Namų paviršius išvalykite vandens ir eukaliptų aliejaus tirpalu. Į kibirą vandens, kuriuo planuojate valyti grindis ir baldus įlašinkite 6 – 10 lašelių GRYNO eukalipto eterinio aliejaus, sudrėkinkite šluostę ir valykite paviršius.
 • Įtrinkite pėdas grynu, neskiestu eukaliptų aliejumi. Procedūrą kartokite kelis kartus per dieną. Tai puiki procedūra šaltuoju metų laiku.
 • Užlašinkite lašelį gryno, neskiesto eukaliptų eterinio aliejaus ant popierinės servetėlės, minkšto žaislo, pagalvės kampo, pižamos, drabužio, skarelės ar šalikėlio – ta puikus būdas pasimėgauti terapinėmis eukaliptų aliejaus savybėmis.
 • Išbandykite aromaterapinius burnos ir gerklės skalavimus su eukaliptų eteriniu aliejumi. Į arbatinį šaukštelį druskos įlašinkite 4 – 5 lašelius spindulinių eukaliptų eterinio aliejaus ir suberkite į stiklinę šilto vandens. Išmaišykite ir skalaukite kelis kartus per dieną. Procedūra tinkama suaugusiems ir vaikams, kurie jau moka sąmoningai išspjauti skystį.
 • Išleisdami vaiką į kolektyvą “patupdykite” jam ant pečių “kvapnų apsauginį angeliuką” – užlašinkite lašelį eukaliptų eterinio aliejaus ant drabužėlių pečių juostoje. Nuo kūno šilumos eterinis aliejus garuos ir visą dieną saugos Jūsų vaikelį.
 • Pasigaminkite aromaterapinį muilą rankoms! Į 200ml bekvapio skysto muilo įlašinkite 20 lašelių GRYNO eukaliptų eterinio aliejaus ir gerai sukratykite skysto muilo dozatorių, kad eterinis aliejus tolygiai pasiskirstytų muilo bazėje.
 • Paruoškite aromaterapinę vonią su eukaliptų eteriniu aliejumi. Tai dvigubas malonumas ir nauda, nes vonioje eteriniai aliejai veikia dvejopai: per uoslę ir per odą. Dėmesio! Niekada nelašinkite gryno eterinio aliejaus tiesiai į vonią! Reikiamą kiekį eterinių aliejų lašelių įlašinkite į pusę stiklinės pieno arba arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus ir tik tuomet pilkite į vonią.

Lašelių skaičius pagal amžių:

6 – 12 mėnesių kūdikiai: 2 – 3 lašeliai eterinio aliejaus

12 – 36 mėnesių kūdikiai: 3 – 4 lašeliai eterinio aliejaus

3 – 7 metų vaikai: 3 – 5 lašeliai eterinio aliejaus

7 – 12 metų vaikai: 4 – 6 lašeliai eterinio aliejaus

12+ metų jaunuoliai ir suaugusieji: 5 – 10 lašelių eterinio aliejaus

Papildoma informacija

Kiekis

10 ml, 5 ml

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “EUKALIPTŲ (SPINDULINIŲ) ETERINIS ALIEJUS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You don't have permission to Registruotis