fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias

Gel polish “Didier Lab”, Natural look, No5

12.99

Natural Look gelinio lako formulė sukurta  remiantis paklausiausia ir populiariausia lakų industrijoje vyraujančia tendencija – “Jelly Nails”. Šiuo metu vis populiaresni tampa ilgi ir natūraliai atrodantys nagai, ką ši Natural Look kolekcija ir garantuoja!

 

 

Liko tik 1

Aprašymas

Natural Look

Šis efektas orinis, pusiau permatomas, kisielinis, kuris sukuria labai lengvo ir švelnaus  gelinio lakavimo įspūdį. Nulakakuoti nagai atrodys taip lyg būtų padengti kamufliažiniu geliu, kai nagai atrodo nulakuoti, bet kartu ir lengi vos matomi.  Tai puikus pasirinkimas prancūziškam lakavimui, tik jis čia įgaus modernios klasikos įvaizdį.

Tai akvarelinio efekto lakai, kurie gali buti naudojami kaip pilnas nago padengimas, bet kartu ir puiki priemonė įvairiems dizaino sprendimams. Ši linija nuo labai plataus naudojimo – nuo klasikos iki dailės.

Natural Look kolekciją sudaro lengvi dūminiai pusiau permatomi švelnūs tonai.

Meistrams kurie žengia išvien su mada ir naujomis galimybėmis yra tiesiog būtina turėti šią gelinių lakų kolekciją bei pasiūlyti savo klientams pirmiems. Natural Look  kolekcijos dėka Jūs diktuosite madą savo klientams ir įvesite juos į naują nagų nešiojimo stilių!

Su šia kolekcija atsiranda beribės galimybės sukurti lengvus ir pakankamai ryškius orinius dengimus. Priklausomai nuo norimo išgauti efekto lakuoti 1-3 sluoksniais.

Lakuojant svarbu žinoti, jog gražiam Natural Look linijos padengimui įtakos turi pirmas permatomos bazės sluoknis. Kuo jis bus padengtas lygiau – tuo Natural Look lakai atrodys įspūdingiau.

PRIVALUMAI:

 1.        Nenubėga ir nenuteka į šonus, itin greitai polimerizuosis
 2.        Lakas su kamufliažinio gelio efektu ( nagas nulakuotas bet kartu ir atrodo itin natūraliai )
 3.        Nematomo ataugimas – dėl savo permatomos tekstūros išskirtinumo ataugimas matomas minimaliai arba visai susiliejantis su natūralia nago plokštele.
 4.        Idealiai tinka Ombre technikai, nes natūraliai išgaunamas subtilus perėjimas.
 5.        Lengvai derinamas ir puikiai tinka įviriems derinimas  su kitų Didier Lan linijų lakais: Studios Didier, Didier Lab Macarons ir kt.
 6.        Akvarelinė konsistencija

Funkcijos:

✔ Konsistencija – savaime išsilygina.

✔ Dengimas – greitas ir tolygus.

✔ Tekstūra – dūminė, pusiau permatoma, kisielinė.

✔ Polimerizacija – 60s sek. LED / UV

✔ Nuvalymas – tirpinimas lako valiklyje/freza.

1

NAUDOJIMO BŪDAS:

 1.        Kaip įprasta paruoškite nago plokštelę: atlikite manikiūrą ir suteikite nagui formą
 2.        Pašalinkite riebalų bei drėgmės perteklių nuo nago plokštelės Didier Lab Dehydrator.
 3.        Nulakuokite visus nagus pasirinkta papildoma surišimo priemone: Acid free Bond, Extra Bond Nail Repair, Acid Primer ar permatoma baze.
 4.        Lakuokite pasirinktinai nuo 1-3 sluoknių. Sluoksnių kiekis priklauso nuo norimo pasiekti rezultato – efekto. Džiovinkite lempoje LED lempoje 60s / UV 2min ( esant lempos bangos ilgiui 395-405nm ).
 5.        Padenkite pasirinktu viršutiniu gelinio lako sluoksniu Top coat. Džiovinkite LED lempoje 60s / UV 2min.

Talpa: 10ml

SUDĖTIS: Acrylates Copolymer, 2-Hydroxyethyl Methacrylatev, Hydroxucyclohexyl phenyl ketone, diphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl) phosphine oxide, SILICA, May Contain: CI 45430, CI 77266, CI77120, CI 19140, CI 42090, CI 15510, CI 10020, CI 51319, MICA.

Dėmesio! Gali sukelti alergines reakcijas: dirginant akis, nosį bei odą. Laikyti toliau nuo atviros liepsnos. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikyti ant saulės spindulių. Produktą laikyti sandariai uždarytą.

Tik profesionaliam naudojimui.

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams. DIDIER pavadinimas – kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

Papildoma informacija

Kiekis

10 ml

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gel polish “Didier Lab”, Natural look, No5”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You don't have permission to Registruotis