fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias

Gelinis lakas “Studios Didier”, NATURAL LOOK NO14, 8ml

12.90

Tai naujos kartos gelinis nagų lakas sukurtas pagal profesionalų meistų rekomendacijas, kompetenciją ir poreikius. Visos svarbiausios sąvybės kurios itin svarbios manikūro meistrams sutelktos mažame lako flakonėlyje, kuris reiškia– 100% kokybę!

 

 

Turime

Kiekis

Aprašymas

Revoliucinė sudėtinė dalis Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, kuri yra organinis junginys atitinkantis teisės aktų reikalavimus – mokslininkų dar kitaip vadinama „žalia“ technologija ir jos privalumai kuriant šį produktą akivaizdūs: momentinis kietėjimas naudojant mažai energijos, atsparumas įbrėžimams ir cheminėms medžiagoms, mažai lakus!

Dėl visų šių sudėtinių dalių ir jų junginių proporcijų – šis gelinis lakas sukurtas dirbti tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems manikiūro meistrams.

Savybės:

  • Nauja “Natural Look” gelinio lako formulė buvo sukurta, remiantis nagų lakų industrijoje vyraujančia tendencija –“Jelly Nails”. Šiuo metu vis populiaresni tampa ilgi ir natūraliai atrodantys nagai, o tai “Natural Look” kolekcija garantuoja!
  • Dengimas – greitas ir tolygus, nenubėga ir nenuteka į šonus, itin greitai polimerizuosis, savaime išsilygina.
  • Tekstūra – dūminė, pusiau permatoma, kisielinė. Su šia kolekcija atsiranda beribės galimybės sukurti lengvus ir pakankamai ryškius orinius dengimus.
  • Lakas su kamufliažinio gelio efektu (nagas nulakuotas, bet kartu ir atrodo itin natūraliai)
  • Nematomo ataugimo efektas – dėl savo permatomos tekstūros ataugimas matomas minimaliai arba visai susiliejantis su natūralia nago plokštele.

Kaip naudoti?

✔ Konsistencija – savaime išsilygina.

✔ Dengimas – greitas ir tolygus.

✔ Tekstūra – „gum texture“

✔ Polimerizacija – 30-60 sek. LED / 120 sek. UV

✔ Nuvalymas – tirpinimas lako valiklyje/freza.

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.DIDIER pavadinimas – kilęs iš prancūziško vardo, reiškiančio troškimą, geidulį. Tai gretinama su aukštinamu troškimu, perteikia mados aistros metaforą.

Prekės ženklas DIDIER LAB yra unikalus dėl novatoriško požiūrio, kalbant ne tik apie patį prekės ženklą, bet taip pat ir apie produktus, kurie yra gaminami naudojant įvairiausius aukštos kokybės ingredientus. Svarbus DIDIER LAB produkcijos elementas yra viliojančių sodrių spalvų paletė, atsižvelgiant į naujausias nagų priežiūros ir dizaino tendencijas. Be to, šis prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria nagų plokštelės tausojimui ir apsaugai. Sudedamosios produktų dalys yra kruopščiai atrenkamos kol randamas tobuliausias ingredientų derinys kiekveinam produktui.

Papildoma informacija

Kiekis

8 ml

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Gelinis lakas “Studios Didier”, NATURAL LOOK NO14, 8ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You don't have permission to Registruotis