k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias

Mėgstamiausių Kampot pipirų rinkinys

69.99

Rinkinį sudaro:

  • Juodieji Kampot pipirai 55g,
  • Baltieji Kampot pipirai 55g,
  • Švieži Kampot pipirai druskoje 50g,
  • Smulkinti raudonieji Kampot pipirai druskoje 50g.

Turime

Kiekis

Aprašymas

Aromatas: Stiprus ir subtilus aromatas. Pajusite aštrumą ir saldumą vienu metu. Poskonyje justi šokolado, šviežių mėtų bei eukalipto natos.

Tinka prie: Juodieji Kampot pipirai universalūs ir patys populiariausi. Ypač tinka skaninti mėsos kepsnius, padažus, jūros gėrybių ir vištienos patiekalus. Malonaus, intensyvaus aromato, bet subtilesnio skonio baltieji pipirai labai mėgstami kinų ir Tailando virtuvėje. Jais rekomenduojama gardinti žuvį, austes, vėžiagyvius ir kitas jūros gėrybes, sriubas, grietininius padažus ar bulvių košę. Švieži Kampot pipirai druskoje tinka prie jautienos, antienos, Caprese salotų, garuose virtos žuvies. Juos galima pridėti į padažus (grietinėlės padažą prie kalmarų, pipirinį kepsnio padažą, saldžius padažus prie paukštienos). Galima valgyti ir vienus su riešutais arba dėti į šokoladą. Smulkinti raudonieji pipirai tinka prie paukštienos, salotų, austrių ir yra pasakiškas derinys su makaronais.

Auginimas ir paruošimas

„La Plantation“ Juodieji Kampot pipirai yra renkami tik rankomis. Tai užtikrina, kad bus nuskintos pilnai prinokusios, tamsiai žalios spalvos pipirų uogos. Tik gerai prinokę, daugiau nei 4 mm skersmens pipirai gali būti parduodami po Kampot pipirų ženklu.

Dauguma baltųjų pipirų pasaulyje yra gaminami iš žaliųjų arba juodųjų pipirų, juos laikant vandenyje kartais net kelias savaites ir po to nulupant jų odeles. Dėl tokio paruošimo proceso dažnai baltieji pipirai praranda savo skonio savybes ir aromatą. Kampot baltieji pipirai yra gaminami iš sunokusių raudonų uogų. Jos retos, bet jų odelė gerokai minkštesnė, todėl užtenka palaikyti vandenyje vieną naktį, kad nusiluptų.

Švieži Kampot pipirai yra renkami tik rankomis pipirų uogoms dar pilnai nesunokus. „La Plantation“ atrado būdą fermentuoti šviežius pipirus druskoje taip, kad jie galėtų būti naudojami du metus ir neprarastų skonio būdingo šviežiems pipirams. Tai unikali technologija naudojama tik „La Plantation“.

Švieži smulkinti raudonieji Kampot pipirai, skirtingai nei žalieji, yra renkami visiškai sunokę, kad būtų saldesni ir vaisiškesni.

Atidarius viršutinį malūnėlio dangtelį ir švelniai patraukus galvutę į save, galima reguliuoti malimo intensyvumą. Tai leis patiekalus gardinti tiek smulkesniais, tiek stambesniais pipirais.

Malūnėlis pildomas.
Rinkinio nuotrauka įvaizdinė. Kad transportavimo metu kaspinėlis nesusiglamžytų, neužrišime jo, o įdėsime į dėžutę.

Ekologiškas ir tvarus ūkis

La Plantation ūkyje nenaudojamos sintetinės cheminės medžiagos (trąšos, pesticidai) ir genetiškai modifikuoti produktai. Siekiama visiškai panaikinti gamybos proceso įtaką klimato kaitai. La Plantation produkcija turi Ecocert, Agriculture Biologique, USDA Organic sertifikatus.

Suderinamumas:

Juodieji Kampot pipirai

Universalūs ir patys populiariausi. Ypač tinka skaninti mėsos kepsnius, padažus, makaronus, jūros gėrybių ir vištienos patiekalus.

Baltieji Kampot pipirai

Malonaus, intensyvaus aromato, bet subtilesnio skonio baltieji pipirai labai mėgstami kinų ir Tailando virtuvėje. Jais rekomenduojama gardinti žuvį, austes, vėžiagyvius ir kitas jūros gėrybes, sriubas, grietininius padažus ar bulvių košę, kurioje juodieji pipirai atrodo kaip išsišokėliai.

Švieži Kampot pipirai druskoje

Tinka prie jautienos, antienos, Caprese salotų, garuose virtos žuvies. Juos galima pridėti į padažus (grietinėlės padažą prie kalmarų, pipirinį kepsnio padažą, saldžius padažus prie paukštienos). Galima valgyti ir vienus su riešutais arba dėti į šokoladą.

Smulkinti raudonieji pipirai druskoje

Raudonieji pipirai, skirtingai nei žalieji, yra renkami visiškai sunokę, kad būtų saldesni ir vaisiškesni. Jie tinka prie paukštienos, salotų, austrių ir yra pasakiškas derinys su makaronais.

Saugoma Geografinė Nuoroda

Kampot pipirams yra suteikta Saugoma geografinė nuoroda. Tokia nuoroda suteikiama produktams, kurių kokybė ir savybės išskirtinai priklauso nuo jo kilmės vietos, geografinės aplinkos. Visos produkto gamybos stadijos (nuo žaliavų gamybos iki perdirbimo) turi būti atliekamos toje vietovėje.

Kampot regionas yra idealiu atstumu nuo kalnų ir vandenyno, dirvožemyje daug kvarco ir tinkamiausios klimato sąlygos pipirų auginimui. Saugomą geografinę nuorodą taip pat turi šampanas, Parmos kumpis, Parmigiano sūris.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mėgstamiausių Kampot pipirų rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

You don't have permission to Registruotis