fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PERKANT UŽ 50€

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Ieškoti

   Menstruacinė taurelė S

   35.00

   GENTLE DAY® Genial Day yra glotni, lanksti, vidutinio minkštumo daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė, pagaminta iš hipoalerginio, medicininio, perdirbamo TPE (termoplastinio elastomero). Tai nėra silikoninė taurelė!

   Liko 5

   Kiekis

   Aprašymas

   Taurelė kišama į makštį kaip tamponas, tačiau ji menstruacijų kraują surenka, o ne sugeria. Naudodamos taurelę jos nejausite, ji nesukelia diskomforto ir nejuntamas kvapas.
   Tai yra bene ekologiškiausia priemonė menstruacijoms ir puiki alternatyva įklotams, paketams ir tamponams. Genial Day menstruacinė taurelė skirta gausiam ir lengvam kraujavimui. Ji gali būti neišimama iki 12 valandų, priklausomai nuo kraujavimo gausumo. Tai suteikia visišką laisvę sportuojant ar keliaujant. Net maudymosi metu menstruacinė taurelė yra puikus pasirinkimas – vanduo į ją nepatenka.

   Patikima kokybė. Gaminama iš aukščiausios kokybės Europoje gaminamos TPE medžiagos. Pagaminta FDA (Food and Drug Administration, JAV) akredituotame fabrike Ispanijoje. Genial Daymenstruacinės taurelės yra sertifikuotos kaip medicininis prietaisas JAV Food and Drug administration. Turi VEGAN sertifikatą.

   “ZERO WASTE” ekologiška GENIAL DAY menstruacinė taurelė gaminama iš medicininio termoplastinio elastomero – atsparios, ilgaamžės, tvarios ir perdirbamos medžiagos. Daugkartinio naudojimo.

   Visiška apsauga nuo pratekėjimo. Gali būti nešiojama iki 12 valandų. Galite keliauti, šokti, sportuoti, plaukioti. Menstruacinė taurelė jums tarnaus nuo 2 iki 5 metų.

   Hipoalergiška ir saugi. Tai nėra silikoninė taurelė, tad moterys, alergiškos silikonui, gali naudoti TPE taurelę, kuri yra hipoalerginė ir kliniškai patikrinta dėl odos jautrumo. Jokių kenksmingų chemikalų, be ftalatų, latekso, sunkiųjų metalų.

   Minkšta ir lanksti. Taurelė turi malonų paviršių, yra vidutiniškai minkšta, kad lengviau būtų ją įsidėti ir išsitraukti.  Reljefiškas taurelės pagrindas ir kotelis, nuožulnios skylutės – tam, kad taurelė apsaugotų nuo pratekėjimo ir lengviau išsitrauktų.

   Lengva priežiūra. Kraujas neužkemša skylučių, lengvai išsiplauna. Kotelis yra pilnaviduris, stabilus ir lengvai išplaunamas. Taurelė nudažyta maistiniais dažais, todėl mažiau matosi spalvos pokytis nuo sąlyčio su krauju.

   Genial Day menstruacinės taurelės privalumai

   • 100% medicininės klasės TPE, nėra sunkiųjų metalų, bisfenolio A, latekso, kenksmingų chemikalų.
   • Hipoalergiška ir biologiškai suderinama.
   • Apsauga iki 12 valandų (surenkamo kraujo kiekis prilygsta 3-4 tamponams).
   • Lengviau suardomas vakuumas.
   • Forma apsaugo nuo pratekėjimo.
   • Tarnauja nuo 2 iki 5 metų.
   • Lengvai išplaunamos skylutės bei pilnaviduris kotelis.
   • Forma pritaikyta lengvam ištraukimui, kad neišslystų.
   • Nejuntama viduje.
   • Imperatoriškoji tamsiai rožinė spalva (maistiniai dažai) paslepia kraujo dėmes.
   • Pagaminta ISO 9001 sertifikuotame ir FDA akredituotame fabrike.
   • Registruota FDA, sertifikuota VEGAN.

   PASTABA. Žymė prie kotelio nėra brokas. Tai yra taurelės įleidimo žymė ir tai neturi įtakos taurelės kokybei. Laikui bėgant taurelė gali pakeisti spalvą, bet tai nepablogina jos funkcionalumo.

   DĖMESIO! Menstruacinė taurelė yra asmens higienos priemonė, todėl ji negali būti grąžinta arba pakeista. Jei turite klausimų, susisiekite su mumis. 

   INSTRUKCIJA

   Kiekvienoje dėžutėje yra instrukcija. Prieš pradėdamos naudoti taurelę, perskaitykite dėžutėje pateiktą informaciją ir nurodymus, kaip naudotis. Instrukcijos neišmeskite, nes užtrunka išmokti naudotis taurele tinkamai. Jei turite klausimų, mes esame pasiruošusios jums padėti. Susisiekite su mumis.

   GENIAL DAY taurelių dydžiai

   S – paauglėms ir merginoms iki 18 metų amžiaus, kurios nėra gimdžiusios. Taip pat tinka ir labai smulkioms moterims, kurių menstruacijos nėra gausios ir kurios nebuvo gimdžiusios vaginaliai.

   Talpa 17 ml
   Skersmuo 40 mm
   Visas ilgis 62 mm
   Kotelio ilgis 12 mm

   M – šį dydį rekomenduojame rinktis moterims, kurių menstruacijos vidutiniškai gausios, kurios dar negimdė. Šį dydį gali naudoti ir gimdžiusios moterys, jei jų makšties raumenys nėra labai silpni.

   Talpa 25 ml
   Skersmuo 43 mm
   Visas ilgis 67 mm
   Kotelio ilgis 12 mm

   L – šį dydį rekomenduojame rinktis moterims, kurių menstruacijos gausios, kurioms virš 25 metų, kurios yra gimdžiusios vaginaliai.

   Talpa 30 ml
   Skersmuo 46 mm
   Visas ilgis 66 mm
   Kotelio ilgis 12 mm

   Saugumo informacija

   Sterilizuokite taurelę prieš pirmąjį naudojimą ir kiekvieno ciklo pabaigoje: pavirinkite taurelę 3–4 minutes puode su vandeniu. Tai galite atlikti ir mikrobangų krosnelėje, įdėjusios taurelę talpoje su vandeniu. Taurelė turi būti apsemta. Skaitykite, kaip prižiūrėti taurelę.

   Prieš lytinį aktą turite išimti taurelę ir atsiminti, kad menstruacinė taurelė nėra kontracepcijos metodas ir neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Menstruacinės taurelės negalima naudoti po gimdymo.

   Menstruacinė taurelė yra higienos produktas, todėl nesidalinkite ja. Ji priklauso tik jums.

   Niekada nenaudokite GENIAL DAY taurelės ilgiau nei 12 valandų nepertraukiamai ir tinkamai neišplovusios.

   Plaukite taurelę vandeniu. Naudokite tik bekvapius, intymiai higienai arba specialiai taurelei skirtus ploviklius. Nenaudokite parfumuotų kūno, indų ploviklių. Atminkite, kad chemikalai gali likti ant taurelės ir taip patekti į makštį, o tai gali sukelti odos sudirgimą.

   Kišdamos taurelę į makštį sušlapinkite ją arba naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus. Aliejų pagrindu pagaminti lubrikantai gali sugadinti taurelę.

   Niekada nelaikykite taurelės plastikiniame maišelyje ar hermetiškuose induose.

   Jei pasireiškė neigiamas poveikis, nenaudokite taurelės ir pasitarkite su gydytoju.

   Jei taurelė įplyšta, pradeda praleisti kraują, tampa lipni ar pradeda dirginti makštį, turite ją pakeisti. Išmeskite į šiukšlių dėžę.

   Jei jaučiate bendrą skausmo, deginimo, dirginimo ar uždegimo simptomus lytinių organų srityje ar diskomfortą šlapinantis, išimkite Genial Day taurelę ir susisiekite su gydytoju.

   Atsiliepimai

   Atsiliepimų dar nėra.

   Būkite pirmas aprašęs “Menstruacinė taurelė S”

   El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

   Jums taip pat gali patikti…

   You don't have permission to Registruotis
   X