fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias

OCTAVIA LACUNA KVEPALAI, 50ML

29.00

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Octavia Lacuna yra gėlių, vaisių aromatas skirtas moterims, pasirodęs 2020 m. Viršutinės natos – bergamotė, kuri suteikia kvepalams klasikinį dūmo efektą, pridėjus mandarinų – aštrų ir saldų efektą, kurį dar labiau sustiprina viršutinės nektarino natos. Juodieji serbentai, sulieti su obuolių natomis, turi gilų egzotišką kvapą. Vidurinės natos – Gardenijos, Jazminai, kurios aromatui suteikia gėlių atspalvio. Magnolijos, frezijos ir slėnio lelija yra pagrindinės vidurinės natos, kurios ne tik skleidžia stiprų svaiginantį kvapą, bet ir užtikrina ilgalaikį aromatą. Pagrindinės pačiulių natos turi stiprų, saldų kvapą, priskiriamą muskusinių žemių kategorijai. Sandalmedžio, gintaro, muskuso ir nektaru užpildytos vanilės sintezė papildo sodrų šio kvapo aromatą.

  • Viršutinės natos: Baltasis persikas, bergamotė, mandarinai;
  • Vidurinės natos: Jazminai, pakalnutės, magnolijos, gardenijos;
  • Bazinės natos: Vanilė, baltasis muskusas, sandal, gintaras.

Kiekis: 50 ml

9865202091444

Turime

Kiekis

Aprašymas

Kvapų pasaulis – Paryžius buvo OCTAVIA įkvėpimo šaltinis, pavertęs svajonę viena gyva realybe 2017 m. Penkis pojūčius stimuliuojantis prekės ženklas, gautas iš įkūrėjo Annick istorijos, yra tikras menas.

Meniški peizažai, užburiantys muziejai, žavūs Paryžiaus vaizdai sužavėjo savo grožiu. Grožis – visada buvo susietų kvapų norma, visi šie rinkiniai užbaigiami pridedant šiek tiek pačiulių į sodrią damasko rožę, kuri yra sandariai apribota distiliavimo būdu. Subtilūs kvapai, kurie užbaigiami daug kartų sveriant kruopščiai atrinktas medžiagas ir bandant subalansuoti bei žvelgti į pasaulį.

OCTAVIA rekomenduojama tiems, kurie ieško įsimintino, netradicinio kvapo, norinčio prisiliesti dar kartą. Šis prekės ženklas vertas patrauklumo pojūčiams ir suteikia asmeniškumo bei pakylėjimo.

OCTAVIA LOGO

1 atsiliepimas apie OCTAVIA LACUNA KVEPALAI, 50ML

  1. Octavia Laguna kvepalai (įsigijo produktą)

    Jie SaldŽiai lengvi, bet turintys savotišką Charakterį. TAIP IR NORIS JUOS VIS UOSTYTI IR UŽUOSTI. Taip pat manau šių kvEpalų natos yra tobulai tinkančios vasaros sezonui.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

You don't have permission to Registruotis