fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PERKANT UŽ 50€

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

T-LAB ROYAL DETOX RITUAL- RINKINYS

97.27

T-LAB ROYAL DETOX RITUAL- RINKINYS:

  1. ROYAL DETOKSIKUOJANTIS DUO ŠAMPŪNAS 300 ml – skirtas pavargusiems, slenkantiems ir ploniems plaukams.
  2. ROYAL DETOX DUO TREATMENT – DETOKSIKUOJANTIS KONDICIONIERIUS-KAUKĖ 300 ml
  3. „ROYAL DETOX BIO-ACTIVE MIST/DULKSNA 150ml – dulksna sukurta su natūraliu unikaliu kompleksu pagrįstu sertifikuotais ekologiškais ingredientais ir sukuria, visai dienai, natūralų apsauginį barjerą nuo aplinkos užterštumo, papildo plaukus maitinamosiomis medžiagomis, tuo pačiu užtikrinant kondicionavimo poveikį.
  4. „ROYAL DETOX ELIXIR PREMIER/ELIKSYRAS 150 ML – yra lengvas aliejus, pagamintas iš sertifikuotų ekologiškų ingredientų ir sukuria natūralų apsauginį barjerą nuo aplinkos užterštumo, papildo plaukus maitinamosiomis medžiagomis, tuo pačiu užtikrinant kondicionavimo poveikį.
  5. Dovanų dėžutė

ROYAL DETOX DUO ŠAMPŪNAS 300 ml

ROYAL DETOKSIKUOJANTIS DUO ŠAMPŪNAS - skirtas pavargusiems, slenkantiems ir ploniems plaukams. Ši linija padės pašalinti, nuo jūsų plaukų sruogų, visus prieš tai naudotus įsisenėjusius produktus ir atgaivins Jūsų galvos odą, tuo pačiu apsaugos nuo aplinkos taršos ir UVA/UBA spindulių.

23.27

Liko 3

ROYAL DETOX DUO TREATMENT - DETOKSIKUOJANTIS KONDICIONIERIUS-KAUKĖ 300 ML

ROYAL DETOX DUO TREATMENT – skirtas pavargusiems, slenkantiems ir ploniems plaukams. Ši linija padės pašalinti, nuo jūsų plaukų sruogų, visus prieš tai naudotus įsisenėjusius produktus ir atgaivins Jūsų galvos odą, tuo pačiu apsaugos nuo aplinkos taršos ir UVA/UBA spindulių.

24.24

Liko 7

T-LAB Professional Royal Detox Bio-Active Mist – Dulksna 150ml

Tinka pavargusiems, slenkantiems ir ploniems plaukams, kuriuos veikia didžiųjų miestų aplinka. Tai padės pašalinti, nuo jūsų plaukų, visus prieš tai naudotus įsisenėjusius produktus ir atgaivins jūsų galvos odą, tuo pačiu apsaugos nuo aplinkos taršos ir UVA/UBA spindulių.

21.73

Liko 7

ROYAL DETOX ELIXIR PREMIER/ELIKSYRAS 150 ML

Visų tipų plaukams, puikiai tinka pavargusiems, riebiems, silpniems ir ploniems plaukams, kuriems neigiamą įtaką padarė didžiųjų miestų aplinka. Užtikrina plaukų priežiūrą ir apsaugą nuo aplinkos taršos ir UVA / UVB spindulių.

„Royal Detox Elixir Premier“ yra lengvas aliejus, pagamintas iš unikalaus natūralaus komplekso, pagrįsto sertifikuotais ekologiškais ingredientais ir sukuria, visai dienai, natūralų apsauginį barjerą nuo aplinkos užterštumo, papildo plaukus maitinamosiomis medžiagomis, tuo pačiu užtikrinant kondicionavimo poveikį.

28.03

Liko 5

Liko 3

Kiekis

Aprašymas

T-LAB ROYAL DETOX linija pagaminta be silikonų ir SLS, šiurkščių konservantų, GMO, sojos, alkoholio, glitimo, formaldehido, dirbtinių dažiklių, DEA, ftalatų, mineralinio aliejaus, triklozano, EDTA, talko ar aliuminio.

• Be žiauraus elgesio ir prieš bandymus su gyvūnais

• Iki 97% natūralios kilmės

• Prasmingas aromatas

• Unisex | Lytis neutrali

• Daugiarasės formuluotės

• Ilgalaikis aukščiausios kokybės, pakartotinai užpildomas ir perdirbamas, flakonas

• Biologiškai skaidus pakavimas

• Kosmopolitinė kilmė

Sukūrė „Top-beauty“ akademija. Patvirtinta profesionalių kosmetologų Europoje, Amerikoje, Azijoje, Afrikoje ir Australijoje.

UNIKALUS NATŪRALUS KOMPLEKSAS

ORCHIDĖJŲ ONIKSO VANDUO – išgrynintas požeminis vanduo užpilamas maistui skirtu Orchidėjų ekstraktu ir Onikso brangakmeniu.

ORGANINIS MORINGOS EKSTRAKTAS – turi galingą antioksidacinį ir detoksinį poveikį. Apsaugo nuo aplinkos taršos, turi UVA ir UBA filtrus, kovoja su laisvaisiais radikalais.

AUKSINIS KALOGENAS yra revoliucinis kolageną didinantis peptidas, sujungiantis 24 karatų aukso prabangą su peptidų efektyvumu. Saugo plaukus nuo išblukimo, taip suteikiant plaukams neįtikėtiną blizgesį.

Papildoma informacija

Kiekis

4 x 300 ml

ROYAL DETOX DUO ŠAMPŪNAS 300 ml

Kiekis

300 ml

ROYAL DETOX DUO TREATMENT - DETOKSIKUOJANTIS KONDICIONIERIUS-KAUKĖ 300 ML

Kiekis

300 ml

T-LAB Professional Royal Detox Bio-Active Mist – Dulksna 150ml

Kiekis

750 ml

ROYAL DETOX ELIXIR PREMIER/ELIKSYRAS 150 ML

Kiekis

150 ml

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “T-LAB ROYAL DETOX RITUAL- RINKINYS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You don't have permission to Registruotis