Bissell Multi-Surface floor cleaning formula for wet cleaning valiklis šlapiam grindų valymui, 1000 ml

Produkto kodas: 245452
0 (0 atsiliepimai)
15.99 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
Visiems grindų paviršiams valyti idealiai tinkantis naujasis Bissell Natural Multi-Surface grindų valymo skystis pasižymi ne tik maloniu ir gaiviu aromatu, bet ir natūralia sudėtimi.
 
Šis valymo skystis pagamintas augalinių, biologiškai suyrančių ingredientų pagrindu, jie yra saugūs tiek šeimos nariams, tiek augintiniams, o grindis ir kilimus išvalo ypač efektyviai!
 
Bissell Natural Multi-Surface savo sudėtyje neturi chemikalų, tokių kaip dažikliai, sunkieji metalai, fosfatai ar optiniai balikliai ir nėra bandomi su gyvūnais, todėl jie yra draugiški aplinkai. Prie aplinkosaugos Bissell prisideda ir savo visiškai perdirbamomis pakuotėmis!
 
Unikali visų paviršių grindų valymo formulė - puikiai tinka plauti visas grindis ir kilimėlius. Formulė lengvai pašalina riebalus ir nešvarumus, todėl grindys žvilga ir nelimpa. Grindys greitai išdžiūsta ir nelieka dryžių, priemonė paliekai gaivų švarų aromatą jūsų namuose.
 
Inovatyvi valymo formulė, tinkanti tiek grindims, tiek kilimėliams. Palieka gaivų Spring Breeze - pavasarinio vėjo aromatą aplink jūsų namus Greitai ir lengvai pašalina riebalus ir nešvarumus nuo grindų.
 
Rekomenduojama prieš valant pirmą kartą, priemonę išbandyti mažai matomoje paviršiaus vietoje.