Bissell Natural Multi-Surface-Pet floor cleaning solution grindų valiklis, 1000 ml

Produkto kodas: 342173
0 (0 atsiliepimai)
15.99 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
Visiems grindų paviršiams valyti idealiai tinkami naujasis Bissell Natural Multi-Surface grindų valymo skystis pasižymi ne tik maloniu ir gaiviu aromatu, bet ir natūralia sudėtimi.
 
Šis valymo skystis pagamintas augalinių, biologiškai suyrančių ingredientų pagrindu, jie yra saugūs tiek šeimos nariams, tiek augintiniams, o grindis ir kilimus išvalo ypač efektyviai!
 
Bissell Natural Multi-Surface savo sudėtyje neturi chemikalų, tokių kaip dažikliai, sunkieji metalai, fosfatai ar optiniai balikliai ir nėra bandomi su gyvūnais, todėl jie yra draugiški aplinkai. Prie aplinkosaugos Bissell prisideda ir savo visiškai perdirbamomis pakuotėmis!
 
Gaminio aprašymas grindų valymo tirpalui, Bissell Natural Multi-Surface-Pet Floor Cleaning tirpalas yra viena iš geriausių kietų paviršių valymo priemonių, skirtų valyti visas kietas grindis ir kilimėlius. Pašalina kasdienius nešvarumus, o grindys tampa švarios ir gaiviai kvepia. Be to, sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, fosfatų ar dažiklių - nepalieka kenksmingų likučių.
 
Bissell Natural Multi-Surface Pet valymo tirpalas ne tik valo gyvūnų plaukus ar kvapus, bet ir padeda išnaikinti bet kokius nemalonius kvapus. Bissell išdidžiai remia Bissell Pet Foundation ir jos misiją padėti išgelbėti benamius augintinius. Mes didžiuojamės galėdami sukurti produktus, padedančius išbraukti naminių gyvūnėlių netvarką, kvapus ir benamius.
 
Bissell natūralus kelių paviršių naminių gyvūnėlių grindų valymo priemonė, skirta Bissell CrossWave, SpinWave, SpinWave robotų ir HydroWave siurbliams. Puikiai tinka naminių gyvūnėlių paliktai netvarkai išvalyt ir pašalina sudėtingus naminių gyvūnėlių kvapus. Biologiškai skaidoma formulė ir 100% perdirbamas plastikinis butelis Šviežių žiedų kvapas
 
Rekomenduojama prieš valant pirmą kartą, priemonę išbandyti mažai matomoje paviršiaus vietoje.