Mother-K DIA žaislų valiklis, 500 ml.

Produkto kodas: 880959963487
0 (0 atsiliepimai)
7.69 €
10.99 €
Prekę turime:
Vilnius
 • Ozo g. 25, Vilnius (PC „Akropolis")
 • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
 • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
Kaunas
 • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
Šiauliai
 • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
Klaipėda
 • Birutės g. 6, Klaipėda
Centrinis sandėlis
Ekologiškas, ypatingai veiksmingas ir efektyvus,malonaus kvapo valiklis su švelniais ir nedirginančiais ingredientais.
 
Kodėl verta naudoti Mother-K DIA ploviklių liniją?
 
 1. Ingredientai ir jų žaliosios bazės patikrintos EWG. Nėra jokių pavojingų medžiagų, patikima ir skaidri sudėtis.
 2. Atlikti odos dirginimo testai COREDERM klinikinių tyrimų centre.
“Atsargioms ir kruopščioms mamoms, kurioms rūpi kiekvienas ingredientas visuose mažylį supančiuose produktuose”

DIA – motinoms, kurių mintys nuolat būna su kūdikiu.
 
Naudojimas:
 
 1. Purkštuką nustatykite ant “ON” kad galėtumėte naudoti (yra dvi purškimo pozicijos).
 2. Tolygiai papurkškite 15-20 cm atstumu ant žaislų ar kūdikių gaminių, kuriuos reikia nuvalyti.
 3. Švariai nuvalykite šluoste ar servetėle.
 • Nenaudokite gaminio ant medžiaginių daiktų, ar paviršių, į kuriuos priemonė gali įsigerti.
 • Jeigu sunku tiesiogiai apipurkšti, papurškite valiklio ant šluostės ar servetėlės, o tada nuvalykite žaislus ar kūdikio daiktus.
 • Galite palikti 3-5 min. daiktą apipurkštą, jei yra vietų, kurios labau purvinos, tuomet pavalyti šluoste ir švariai nuvalyti.
 • Ant medinių priemonių ar baldų naudokite nedideliu valiklio kiekiu supurkštą audinio šluostę (jei paviršius yra lakuotas, tiesiogiai purškiant, valiklis gali paveikti paviršių. Jei mediena neapdoroda – gali įsigerti).
 • Išbandę ant mažiau matomos vietos dėl spalvos pasikeitimo ir pabalimo, galite naudoti jį ir ant kitų paviršių.
Dėmesio! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudokite tik pagal paskirtį. Nenaudokite jo tiesiogiai ant žmonių ar maisto produktų. Būkite atsargūs, kad jo nevartotumėte. Nedekite ugnies greta gaminio, nes jame yra etanolio. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių, karštų paviršių ir atviros ugnies. Nelaikykite itin aukštos ar žemos temperatūros patalpose ar lauke. Jei netyčia užšalo, palaikykite šiltoje vietoje kol atitirps ir prieš naudojimą gerai suplakite. Pakanka naudoti standartinį kiekį priemonės, pagal naudojimo būdą. Nemaišykite jo su kitais produktais. Neleiskite jam apsiversti. Priešingu atveju skystis gali išsilieti. Jei išsilieja ant grindų, grindys tampa slidžios. Iš karto nuvalykite. Naudojant šį gaminį rekomenduojama mūvėti gumines pirštines. Būkite atsargūs, kai naudojate produktą akių lygyje, nes purškiamas produktas gali patekti į akis. Prieš naudojimą, produktą išbandykite ant mažai matomos valomo paviršiaus dalies. Laikui bėgant produkto spalva gali pasikeisti, tačiau kokybei tai neturi įtakos, todėl galite drąsiai naudotis. Naudodami uždaroje patalpoje, užtikrinkite tinkamą vėdinimą. Žmonės su jautria ar pažeista oda turėtų vengti ilgo sąlyčio su produktu.  
 
Pirmoji pagalba: Negerti. Jei netyčia išgėrėte, paskatinkite vėmimą ir kreipkitės į gydytoją. Patekus į akis, plaukite jas po švarius tekančiu vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Jei atsiranda odos sudirginimas ar raudonos dėmės, kreipkitės į gydytoją. Jei įkvėpus gaminio pasidaro sunku kvėpuoti, pereikite į gerai vėdinamą vietą, kurioje ir pailsėkite lengvai kvėpuodami. Jei simptomai išlieka – kreipkitės į gydytoją.  
 
Sudėtis: [Main substances] Purified Water, Ethanol [Allergic Substances] Linalool, Limonene, Citral, Isoeugenol, Geraniol, Citronellol.