Ecovacs Deebot T9+ dulkių siurblys robotas su savaiminio išsivalymo stotele

Produkto kodas: 366605
0 (0 atsiliepimai)
549.00 €
699.00 €
Prekę turime:
Vilnius
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
Kaunas
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
Šiauliai
  • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
Klaipėda
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Siurbiantis, plaunantis, orą aromatizuojantis dulkių siurblys-robotas Ecovacs Deebot T9+ su savaiminio išsivalymo stotele taps nepakeičiamu Jūsų kasdieniu pagalbininku.
 
Našus ir tylus
 
50 W galios Ecovacs Deebot T9+ turi 4 siurbimo galingumo režimus (tylus, standartinis, maksimalus, turbo), 2 plovimo režimus (kasdieninis, giluminis) ir veikia tyliai – skleidžia tik 67 dB siekiantį triukšmą. Susiurbti nešvarumai yra surenkami į permatomą 0.42 litro dydžio dulkių surinkimo talpą, kurią po valymo galima paprastai ištuštinti savaiminio išsivalymo stotelėje. Taip pat į Ecovacs Deebot T9+ robotą yra įmontuotas trisluoksnis HEPA filtras, sulaikantis atgal į aplinką galinčius patekti nešvarumus ar alergenus. Be to, šis dulkių siurblys gali plauti grindis – tam jis turi 180 ml talpos išimamą Ozmo Pro 2.0 vandens talpą.
 
Aromatizatorius – gaiva kvepiantiems namams
 
Į Ecovacs Deebot T9+ yra įmontuotas aromatizatorius su keičiamomis 3 skirtingų kvapų kapsulėmis. Tad šis siurblys ne tik valo namus, bet ir tylaus ventiliatoriaus dėka paskleidžia malonų aromatą tvarkomose patalpose. Vienos kvapų kapsulės turėtų užtekti iki 60 dienų (priklausomai nuo roboto naudojimo intensyvumo).
 
TrueDetect 3D 2.0 ir TrueMapping 2.0 technologijos
 
Robotas yra aprūpintas pažangia „TrueDetect 3D 2.0” kliūčių aptikimo sistema, leidžiančia atpažinti aplinkoje esančias ne tik dideles kliūtis, bet ir smulkius objektus. Ecovacs Deebot T9+ aplinkos skenavimui pasitelkia patobulintą TrueMapping 2.0 technologiją su DToF lazerine navigacija. Šis sprendimas leidžia robotui greitai perprasti kambarių išplanavimą net ir itin prasto apšvietimo sąlygomis bei leidžia kurti itin tikslius patalpų 3D žemėlapius.
 
Patogus valdymas išmaniuoju telefonu
 
Ecovacs Deebot T9+ galima lengvai valdyti pasitelkiant atnaujintą Ecovacs Home programėlę, veikiančią „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose. Aplikacijoje be įprastinių funkcionalumų („no-go“, „no mop“ zonų pažymėjimo) galima sukurti atskirus virtualius 3D kiekvieno Jūsų namų aukšto žemėlapius bei valdyti aromatizatorių.
 
Savaiminio išsivalymo stotelė
 
Roboto Ecovacs Deebot T9+ dulkių talpa yra automatiškai ištuštinama 2.5 litro talpos savaiminio išsivalymo stotelėje su keičiamais dulkių maišeliais. Tad galėsite pamiršti kasdienį dulkių bei nešvarumų valymą iš roboto, tereiks tik maždaug kartą į mėnesį pakeisti dulkių maišelį išsivalymo stotelėje.