Energy Sistem Urban Box 5+ Space garso kolonėlė, tamsiai žalia

Produkto kodas: 321439
0 (0 atsiliepimai)
49.90 €
Prekę turime:
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
  • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Nešiojama Bluetooth garso kolonėlė Energy Sistem Urban Box 5+ Space puikiai tiks jei norite klausyti muzikos kokybiškai, ne jūsų telefone. Gražaus ir paprasto dizaino kolonėlė. Su šia kolonėle galite klausytis muzikos visur kur, jei tik turite šią garso kolonėlę su savimi!

Lengvas prisijungimas prie kolonėlės
 
Nešiojama garso kolonėle Energy Sistem Urban Box 5+ Space palaiko Bluetooth v5.0, dėl to ryšys bus stiprus ir garsas bus kokybiškas. Dėl Bluetooth 5.0 galėsite atsitraukti nuo kolonėles su prijungtu telefonu net iki 20 metrų ir kolonėlė neatsijungs. Taip pat palaiko Bluetooth HSP / HFP / A2DP / AVRCP.
 
Nešiojama garso kolonėle nėra didelė
 
Garso kolonėlė Energy Sistem Urban Box 5+ Space yra nedidelė, 226 mm x 90 mm x 90 mm, dėl to ją galėsite lengvai visur su savimi nešiotis kuprinėje, rankinėje ar rankoje. Kolonėlė sveria 822 g, dėl to nebus sunku ją nešiotis su savimi.
 
Leskite muziką net iki 10 valandų
 
Su nešiojama garso kolonėle Energy Sistem Urban Box 5+ Space muzikos galite klausyti net iki 10 valandų. 30 000 ličio polimerų baterija, kuri jums leis mėgautis muzika nesustojant iki 10 valandų. Garso kolonėlė kraunasi 2 val, turi USB - C jungtį.
 
Paprastas ir gražus dizainas
 
Nešiojama garso kolonėlė Energy Sistem Urban Box 5+ Space turi paprastą ir gražų dizainą, taip pat prikabintą virvelę, kad būtų patogiau nešti kolonėlę rankoje ir ji neiškristų. Ant kolonėlės šono yra juosta su mygtukais, kurie įjungia ar išjungia kolonėlę, pakeičia dainą ar ją sustabdo, taip pat garsinimo ar tildymo mygtukai.
 
Bluetooth, atminties kortelė, radijas
 
Su nešiojama garso kolonėle galėsite klausyti muzikos iš telefono, prijungę jį per Bluetooth, arba galėsite leisti muziką iš atminties kortelės ir USB. Dėl to išsikrovus jūsų telefonui, jūs toliau galėsite klausyti jūsų įrašytas dainas į microSD kortelę ar USB raktą. Nešiojama garso kolonėlė Energy Sistem Urban Box 5+ Space palaiko iki 64 GB atminties microSD kortelę, dėl to galėsitės klausytis daugybės jūsų įrašytų dainų.