LÎLÎUM Cardamom & Leather 120 ml.

Produkto kodas: 919592009204
5.0 (0 atsiliepimai)
139.00 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
Produkto kategorijos:
Kardamonas – šiltas įvairialypis prieskonis, turintis savyje daug skirtingų poskonių ir kvapų akordų. Jį papildo apdirbtos odos kvapas, kuris turi tiek animalistinio žavesio, tiek sodrumo bei kokybės. Šis derinys labai gurmaniškas, prieskoninis ir ypatingai pasižymintis rytietiška prabanga bei išliekamumu.
 
Viršutinės natos papildytos bergamotės energija ir citrusinių vaisių gaiva bei pipirų pikantiškumu. Užuodus šį derinį pradžiai gali pasirodyti, kad šie kvepalai labiau tinkami vyrams, bet viršutinės natos, intensyviai atsiskleidę, laibai greitai nurimsta ir pasijaučia tikrasis šių kvepalų gilumas ir šiluma, kurie šildo ir džiugina tiek moterišką, tiek vyriškas nosis.
 
Apatiniuose sluoksniuose žaidžia kedro, santalmedžio ir agarmedžio (ūdo) natos, kurios yra puikus šių kvepalų pagrindas. Viena prabangiausių kvepalų sudedamųjų dalių – ūdas, kvepalams suteikia rafinuotumo, egzotiško saldumo bei neabejotinai prabangos.
 
Prie aromato turtingų medžiagų prisideda ir vanilės saldumas, pačiulio įvairialypiškumas bei muskuso jausmingumas. Šios ypatingos kompozicijos prabanga ir gilumas sužavės dievinančius intensyvius kvapus, kuriems kvepalai papildo jų, ir taip išraiškingą bei jausmingą, asmenybę.
 
Viršutinės natos: pipirai, riešutinė viksvuolė (cypriol), bergamotės, kardamonas;
Vidurinės natos: vetiverijos, oda, agarmedis (ūdas), baltasis kedras;
Bazinės natos: muskusas, vanilė, pačiulis, santalmedis.