LÎLÎUM Saffron & Patchouli 120 ml.

Produkto kodas: 919592009202
5.0 (2 atsiliepimai)
80.00 €
140.00 €
Prekę turime:
Vilnius
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
Kaunas
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
Šiauliai
  • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
Klaipėda
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Viršutinės natos: šafranas, kedro mediena, smilkalai;
Vidurinės natos: oda, dūminė mediena, santalmedis;
Bazinės natos: pačiulis, vanilė, muskusas.
 
Paslaptingas šafrano ir pačiulio derinys suteikia subtilaus netikėtumo efektą, o šie kvepalai sužavės tiek vyrus, tiek drąsias moteris. Šafranas, žinomas kaip brangiausias prieskonis, bet tuo pačiu ir parfumerijos nata, kuri kiekvienam įvaizdžiui suteikia pasitikėjimo ir priverčia aukščiau iškelti galvą.
 
Pačiulio ekscentriškumas tobulai tinka save mylinčiai asmenybei, kadangi kviečia mėgautis gyvenimu, o kvepalams suteikia sodrumo, žemiškumo bei paslaptingos nuotaikos. Kartu su odos bei smilkalų natomis kuria labai gilų egzotišką šių kvepalų įspūdį, transliuojantį rytietišką gurmaniškumą ir prabangą. Kedro medienos sausumas ir griežtumas tik papildo netikėtus šių kvepalų akordus.
 
Kaip atsvara žaidžia vanilės saldumas bei santalmedžio kremiškumas, kurie harmonizuoja bei sušildo ypatingą šių kvepalų aromatą. Subtilus saldumas geriausiai atsiskleidžia bazinėse natose. Visą išskirtinę kompoziciją užbaigia muskuso nata, kuri kvepalams suteikia jausmingumo, o savo balzamiškumu net ir pačius daugialypiškiausius kvepalus įvelka į vientisą harmoningą melodiją, kuri atsiskleisdama ant kiekvienos odos sužaižaruoja skirtingais atspalviais.