LÎLÎUM Ylang & Jasmine 120 ml.

Produkto kodas: 919592009206
5.0 (3 atsiliepimai)
80.00 €
140.00 €
Prekę turime:
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
  • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Produkto kategorijos:
Ylang-Ylang, jazminas, apelsinmedžio žiedai, tuberoza... Kas atsispirtų šiam nuostabiam ir užburiančiam baltų gėlių kokteiliui? Nors tai yra išskirtinai gėliški kvepalai, tačiau šis kvapas pakerės ne tik moteris, bet ir vyrus mėgstančius švelnesnius, saldesnius kvapus bei norinčius maloniai gundančio kvepalų poveikio.
 
Ylang-Ylang aromatas susuks galvą kiekvienam – saldus, gėliškas, egzotiškas. Ylang-Ylang ir jazmino pora kvepaluose sukuria kremiškumo pojūtį bei įneša saldžių vaisinių natų švelnumo. Prabangiame derinyje gaivos suteikia bergamotės aromatas, pridedantis šiek tiek citrusų lengvumo su švelniai karstelėjusiu poskoniu, bei energijos ir tuo pačiu švaros į šį išskirtinį aromatą. Aristokratiško saldumo ir traškios žalumos derinį papildo turtingas apelsinmedžio žiedų (nerolio) kvapas. Saldi ir tuo pačiu pikantiška nerolio nata sukelia lengvą euforijos jausmą. Visą kompoziciją lengvu pudriškumu apgaubia jausmingas tuberozų aromatas. Šis kvapas užbaigia magišką baltų gėlių kompoziciją delikatumu ir romantika.
 
Egzotiškus ir svaiginančius kvepalus bazinėse natose sustiprina ambros, medienos ir muskuso aromatai, pridedantys žemiškumo, stabilumo ir ypatingo išsilaikymo į šį gėlišką kokteilį, kurie būtent ir yra atsvara gėlių švelnumui ir lengvumui. Bazinių natų kompozicija papildo šiuos kvepalus taip, kad jais drąsiai galėtų kvėpintis ne tik moterys, bet ir vyrai.
 
Viršutinės natos: Ylang-Ylang (kvapioji kananga), bergamotė, jazminas;
Vidurinės natos: apelsinmedžio žiedai (neroli), tuberoza;
Bazinės natos: ambra, muskusas, medienos natos.