OOMEX žuvų taukai, 300ml

Produkto kodas: 4500-2
5.0 (1 atsiliepimas)
22.43 €
29.90 €
Prekę turime:
  • Konstitucijos pr. 7A, Vilnius (PC „Europa")
  • J. Kubiliaus g. 16, Vilnius (Ogmios miestas)
  • M. Valančiaus g. 20, Kaunas
  • Aido g. 8, Šiauliai (PC „Akropolis")
  • Birutės g. 6, Klaipėda
Maisto papildas
 
ŠIRDŽIAI. SMEGENŲ FUNKCIJAI. NORMALIAM REGĖJIMUI. IMUNITETUI.*
ECOSH apelsinų skonio omega-3 maisto papildas yra pagamintas iš aukštos kokybės žuvų taukų, kuriuose ypač gausu omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR. 
OOMEX maisto papildo sudėtis praturtinta augaliniais aliejais bei vitaminu D3.
 
Platesnė informacija apie produktą:
 
– Eikozapentaeno rūgštis (EPR) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią širdies veiklą.  
– Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. 
Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR ir EPR.
– Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, normalią kaulų ir dantų būklę.
Europos Komisijos reglamentu (ES) Nr. 274/2014 patvirtinti sveikatingumo teiginiai.
 
ECOSH apelsinų skonio omega-3 maisto papildas yra pagamintas iš aukštos kokybės žuvų taukų, kuriuose ypač gausu omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR. Taukai pagaminti iš kruopščiai atrinktų trumpai gyvenančių giliavandenių žuvų: sardinių, ančiuvių ir skumbrių, kurios yra vienas gryniausių omega-3 šaltinių jūroje. Taukai išvalomi, koncentruojami, dezodoruojami ir stabilizuojami šiuolaikiška aukšta technologija, dėl kurios šie Prancūzijoje paruošti žuvų taukai yra vieni stabiliausių ir švariausių žuvų taukų rinkoje.
 
Kartumui atsirasti neleidžia ir stabilumą užtikrina įvairių tokoferolių mišinys ir polifenoliais praturtintas pirmasis šalto spaudimo aliejus.
 
ECOSH maisto papildo sudėtyje esantis vitaminas D3 (cholekalciferolis) išgaunamas iš lanolino, kuris gaminamas iš avių vilnos. 
 
Produkto sudedamosios dalys ir vartojimas:
 
Sudedamosios dalys: Žuvų taukai (ančiuviai, skumbrės, sardinės), MCT (vidutinės grandinės trigliceridų) kokosų aliejus, šalto spaudimo alyvuogių aliejus (antioksidantas), vitaminas E (tokoferoliai kaip antioksidantas), kvapiosios medžiagos (apelsinas), cholekalciferolis (vitaminas D3).
Alergenų informacija: sudedamųjų dalių sąraše paryškinta. Maisto papildas yra be konservantų ir GMO.
 
Vartojimas: Kūno svorį (kilogramais) padauginti iš 0,15 ml.
Vidutiniam suaugusiajam vartoti 1 valgomąjį šaukštą žuvų taukų per dieną. (Kūno svorį padauginti iš 0,15. Pavyzdžiui, jei sveriama 80kg, reikia suvartoti 12ml, t.y. 1 valgomąjį šaukštą žuvų taukų per dieną, 40kg – 6ml, 100kg sveriantis asmuo – 15ml, t.y. pusantro valgomojo šaukšto taukų per dieną). 

Įspėjimai: Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas žuvies produktams ar bet kuriai kitai produkto sudedamajai medžiagai. Jeigu esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate kraują skystinančius ar kitus vaistus, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Nevartokite likus dviem savaitėms iki/po operacijos ir gimdymo. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
 
Produkto kiekis: Grynasis kiekis 300ml, skystis, 0,47 kg.
Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje temperatūroje kaip 25°C temperatūroje. Atidarius laikyti šaldytuve, suvartoti per 45 dienas.
Gamintojas: Ecosh Life OÜ, Kukermiidi 4, Talinas, Estija.
Platintojas: Ecosh UAB, Galinės g. 1, Galinė, Vilniaus r., Lietuva.
Produktas pagamintas laikantis Europos Sąjungos maisto higienos reglamento ES 852/2004, tarptautinio maisto saugos standarto ISO 22000:2018 ir RVASVT principų.

OOMEX žuvų taukų valymui, koncentravimui, dezodoravimui (specifinio žuvies kvapo šalinimas) ir stabilizavimui naudojamos aukštosios „Polaris“ technologijos. Naujausiais valikliais iš žuvų taukų pašalinama galima tarša, šiam tikslui pasitelkiami ekologiški metodai. Mūsų žuvų taukų užterštumo analizės sudėtis yra vieša, informacija pateikiama žemiau. OOMEX viršija nustatytus reguliavimo standartus, tai gaminys, turintis tarptautinio prekių ženklo „Pollutants? No thanks!“ („Teršalai? Ačiū, ne!“) patvirtinimą.
 
STABILŪS
Prancūzijoje paruošti žuvų taukai yra vieni stabiliausių rinkoje: OOMEX stabilumas = 2,7
Prancūzijoje paruošti žuvų taukai yra vieni stabiliausių rinkoje – standartizuoti taukai papildyti 3000 ppm (3 g/l) tokoferolio / „Rancimat“ testo vertė yra pagrįsta ISO:6886:2015 standartais.
 
ŠVARŪS
Prancūzijoje paruošti žuvų taukai yra vieni švariausių iš rinkoje esančių omega-3 žuvų taukų. Užterštumo analizės rezultatai pateikiami žemiau.
 
Pavadinimas      Vienetas  Kiekis
Benzo(a)pirenas ppb Maks. 0,6
4 PAH*  ppb Maks. 3,0
Dioksinai WHO TEQ pg/g Maks. 0,6
Dioksininiai WHO TEQ pg/g  Maks. 1.2
Dioksino tipo junginiai (PCDD/F)+ PCBs DL WHO TEQ pg/g Maks. 1,5
PCBs visi 209** ppm Maks. 0,006
Arsenas (As)    ppm Maks. 0,006
Kadmis (Cd)  ppm Maks. 0,003
Gyvsidabris (Hg)        ppm Maks. 0,003
Švinas (Pb)      ppm Maks. 0,015
DDT (sum: o,p’+p,p’)  ppm Maks. 0,003
DDD (sum: o,p’+p,p’)    ppm Maks. 0,003
DDE p,p’  ppm Maks. 0,003
HCB ppm Maks. 0,003
Transriebalų rūgštys    %    Maks. 0,54
Oligomerai      %    Maks. 0,6
 
OOMEX žuvų taukų koncentracija paruošta naudojant aukščiausio lygio technologiją – trumpalaikį vakuuminį aliejaus distiliavimą: 30 procentų pradinio santykio iki 80 procentų ultrakoncentracijos.
OOMEX omega-3 yra vieni ypatingiausių polinesočiųjų ir reikalingiausių riebalų, kurių organizmas pats negamina ir kurie turi būti gaunami su maistu. Mūsų kūnas susideda iš maždaug 3 milijardų ląstelių, kurių normaliam veikimui reikia subalansuotų riebalų rūgščių. Daugiausiai kokybiškų riebalų rūgščių, t. y. riebalų, reikia mūsų smegenims ir ląstelių sienelėms.
Omega-3 ir omega-6 riebalų rūgštys yra kiekvienos mūsų ląstelės membranos sudedamoji dalis ir jų santykis organizme turėtų būti 1:1, maksimalus leistinas santykis dar yra 5:1 omega-6 naudai. Per didelis omega-6 kiekis gali sukelti sveikatos problemų ir lėtinių uždegimų.