Petkit Fresh Element Solo išmanusis maisto dozatorius, pilka, 3 l.

Produkto kodas: 368866
0 (0 atsiliepimai)
109.00 €
Pasirūpinkite reguliaria katės maitinimu net tada, kai esate toli nuo namų. PetKit Fresh Element SOLO išmanusis maisto dozatorius yra 3 l talpos ir yra suderinamas su įvairiu iki 12 mm dydžio sausu maistu. Prietaisas leidžia paruošti šėrimo grafiką, kurį patogiai susiplanuosite PETKIT programėlėje. Dizainas leidžia lengvai valyti vandeniu. Produktas parduodamas trijų spalvų variantais.
 
Racionalus jūsų augintinio maitinimas.

Dozatorius leidžia išpilstyti iki 10 patiekalų per dieną. Kiekvienas jų gali skaičiuoti nuo 10 iki 50. Tai optimalus šėrimo būdas – reguliarus maitinimas užtikrins, kad jūsų katė turės pakankamai energijos, bet ir neprisiims per daug kalorijų. Platus suderinamumas su populiariais sausais maisto produktais leidžia jums išlaikyti įvairią mitybą. Maisto indo dydis reiškia, kad jums nereikės jos per dažnai pildyti.
 
Naudinga keliaujant.

Išmanusis ėdalo dozatorius PetKit yra puikus sprendimas aktyvių kačių savininkams. Prietaisas leidžia planuoti maitinimą ir atostogų ar verslo kelionių metu, kai katė turi likti namuose viena. Dozatorius išduos maistą numatytu laiku net ir dingus elektrai – patikimą veikimą garantuoja penkios AAA pakaitinės baterijos (parduodamos atskirai).
 
Nuotolinis valdymas per programėlę.

Patogų PetKit maisto dozatoriaus valdymą užtikrina PETKIT programėlė, skirta Android ir iOS. Tai leidžia valdyti dozatorių iš bet kur ir bet kuriuo metu. Vieno mygtuko paspaudimu galite suplanuoti savo katės šėrimo grafiką arba pasirūpinti, kad maistas būtų išdalytas akimirksniu. Programėlė taip pat siunčia pranešimą, kai maisto lygis žemas. Įrenginys palaiko Wi-Fi ir Bluetooth ryšį.
 
Sumanus dizainas ir lengvas valymas.

Visi konteinerio viduje esantys komponentai gali būti lengvai išardomi ir nuplaunami vandeniu. Nuimamas dubuo pagamintas iš nerūdijančio plieno SUS304, kuris yra atsparus pažeidimams. Maisto indas pagamintas iš maistinės ABS medžiagos, o sandari konstrukcija užtikrina, kad maistas ilgai išliks šviežias. Jūsų augintinis tai įvertins.
 
Specifikacija:
 
  • Prekės ženklas: PetKit
  • Pavadinimas: PetKit Fresh Element SOLO išmanusis maisto dozatorius
  • Fresh Element SOLO modelis
  • Matmenys: 316 x 296 x 167 mm
  • Talpa: 3 l
  • Medžiaga: ABS, nerūdijantis plienas
  • Įtampa: 6V / 1A
  • Belaidis ryšys: WiFi (2,4 GHz), Bluetooth