Eta Sonetic vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis, rožinis

Produkto kodas: 238420
0 (0 atsiliepimai)
15.12 €
18.90 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
Ultragarso principu veikiantis, įvairiomis spalvomis šviečiantis elektrinis dantų šepetėlis. Net patiems mažiausiems reikia kruopščios priežiūros, ypač norint užtikrinti, kad jų dantys tinkamai vystytųsi ir išaugtų sveiki bei stiprūs. Eta Sonetic yra puikus pasirinkimas jų tinkamam valymui. Šis dantų šepetėlis geriau nei įprasti dantų šepetėliai pašalina apnašas ir tarpdančių tarpus. Tai padeda išvengti dantų ėduonies, kalkėjimo ar dantenų uždegimo. Turi du valymo režimus: intensyvų ir švelnų valymą. Sveikos dantenos reiškia sveikus dantis.
 
Išmanus ir efektyvus dantų šepetėlis: tai yra specialiai vaikams sukurtas dantų šepetėlis. Jis švelnus valant dantis ir dantenas. Dėl MicroBUBBLES ir MOVE+ technologijų jis gali atlikti iki 16 000 judesių per minutę, kad būtų veiksmingiau pašalintos apnašos ir bakterijos. Labai ilgas baterijos tarnavimo laikas, atsižvelgiant į naudojamą bateriją. Naudojant kasdien, baterijos gali užtekti nuo 3 iki 7 mėnesių. Protingas 2 minučių laikmatis su 30 sekundžių intervalais tolygiai valo atskiras burnos ertmės dalis ir nurodo atskiras valymo stadijas. Idealiai tinka kasdieninei burnos higienai. Dantų šepetėlis yra apšviestas, kad valymas Jūsų vaikams būtų malonesnis.
 
Visa įranga: į pakuotę įeina dvi dantų šepetėlio galvutės. Viena yra skirta 3–6 metų vaikams, kita – 7–10 metų vaikams. Dantų šepetėlių galvutės yra iš aukštos kokybės minkštų DuPont šerelių, skirtų jautriems vaikų dantims ir dantenoms. Rankena – ergonomiškos formos, kad vaikai galėtų patogiai ją laikyti ir ji neišslystų iš rankų. Visas produktas yra atsparus vandeniui, todėl gali sušlapti. Dantų šepetėlį maitina 1 AAA baterija, kuri pridedama pakuotėje.
 
Kilmės šalis: Čekija.