Eta Sonetic Kids Toothbrush ETA070690010 vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis, baltai rožinis

Produkto kodas: 365245
0 (0 atsiliepimai)
20.00 €
25.00 €
Prekę turime:
  • Vilnius
  • Klaipėda
  • Kaunas
Ultragarso principu veikiantis elektrinis dantų šepetėlis kruopščiai užtikrins, kad Jūsų vaikų dantys tinkamai vystytųsi ir išaugtų sveiki bei stiprūs.
 
Eta Sonetic yra puikus pasirinkimas jų tinkamam valymui. Šis dantų šepetėlis geriau nei įprasti dantų šepetėliai pašalina apnašas ir tarpdančių tarpus. Tai padeda išvengti dantų ėduonies, kalkėjimo ar dantenų uždegimo. Sveikos dantenos reiškia sveikus dantis.
 
Sveiki pieniniai dantys
 
Sonic dantų šepetėlis yra idealus pasirinkimas norint išvengti dantų ėduonies ir formuoti gerus įpročius jau vaikystėje. Sonic šepetėlis su smulkiais šereliais pritaikytas vaikų dantims ir kurio greitis siekia iki 42 000 judesių per minutę efektyviai šalina dantų apnašas ir išvalo tarpus tarp dantų. Jūs tikrai pajusite skirtumą lyginant su įprastu dantų šepetėliu. Dantų šepetėlis padeda išvengti dantų ėduonies, dantų akmenų, bet ir tokios baidyklės kaip dantenų uždegimas. Tam padeda 4 valymo režimai, kuriuos nesunkiai pritaikysite tiksliai pagal esamus poreikius.
 
  • Clean režimas yra standartinis režimas normaliam sveikų dantų valymui
  • Švelnus Soft režimas skirtas jautriems dantims ar jautresnėms burnos vietoms
  • Whiten režimas pritaikytas dantų valymui su balinimo efektu
  • Massage pulso režimas skirtas švelniai masažuoti dantenas
 
Aiškios šviesos indikatoriaus dėka galite peržiūrėti esamą režimą. Dėl 3,7 V ličio jonų akumuliatoriaus dantų šepetėlis tarnauja tikrai ilgai. Jei baigsis, įkrovimo laikas naudojant mikro USB kabelį yra apie 4 valandas. Dėl ergonomiškos formos rankenos Eta Sonetic Kids garsinis dantų šepetėlis patogiai telpa kiekvieno vaiko rankoje. Išmanusis dviejų minučių laikmatis su 30 sekundžių intervalais padeda tolygiai išvalyti atskiras burnos ertmės dalis ir signalizuoja, kad laikas pereiti prie kitos dantų eilės. Su spalvotu foniniu apšvietimu tai taip pat labai smagu.
 
Pakuotėje rasite mikro USB laidą ir 2 šepetėlių galvutes, kad būtų lengva pakeisti. Valyti šepetėlį taip pat paprasta, kaip ir jį naudoti. Tiesiog nuplaukite šepetėlio galvutę ir korpusą po tekančiu vandeniu ir leiskite išdžiūti. Eta – daugiau nei septyniasdešimt metų rinkoje esantis čekų prekinis ženklas. Įmonė seka pasaulines tendencijas ir rinkai siūlo novatorišką, kokybišką, funkcionalią ir estetišką buitinę techniką.
 
Eta skiria ypatingą dėmesį gaminių kokybei ir dizainui. Siekdami išlaikyti aukštos kokybės standartą, ilgametę patirtį turintys specialistai, laboratorijose atlieka dviejų etapų kokybės kontrolę. Jos dėka, lentynas pasiekia tik patikrinti, ilgaamžiai ir patvarūs gaminiai. Įmonė taip pat skiria ypatingą dėmesį prekių dizainui. Juk namuose esanti buitinė technika turi būti ne tik funkcionali, bet ir estetiška.
 
Čekijoje Eta yra viena didžiausių ir žinomiausių gamintojų, buitinės technikos kategorijoje. Prekės ženklas yra apdovanotas Čekijos verslo apdovanojimuose, taip pat įvertintas kaip itin patikimas.