fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PERKANT UŽ 50€

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Ieškoti

   Parduotuvės taisyklės

   PREKIŲ UŽSAKYMAS
   Norėdami užsisakyti simitri.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį spustelėdami žalsvą langelį, esantį dešinėje viršuje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.
   Visas simitri.lt prekių asortimentas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas: mamoms, vaikams, namams, dovanų idėjos, namų vaistinė, laisvalaikiui.
   Pastarosios skirstomos į subkategorijas, pagal prekių tipą (pvz.: Vaikams-> kūdikių ir vaikų higiena; maitinimo reikmenys; lavinimo priemonės; žaislai).
   Detalesnė informacija yra pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.
   Išsirinkę norimas prekes, atsiskaityti už jas galėsite per el. bankininkystės sistemą. Apie pristatymą plačiau skaitykite čia.

   UŽSAKOMOJI PREKĖ
   Yra galimybė iš anksto užsisakyti prekes, kurių šiuo metu parduotuvėje neturime. Užsakomosios prekės yra pažymėtos ant nuotraukos – UŽSAKOMOJI PREKĖ. Formuojant užsakymą, būsite įspėti sistemos apie galimą ilgesnį užsakomosios prekės pristatymo laiką.
   Nusipirkę iš anksto užsakomąją prekę ir apmokėję ją, Jūs būsite tikri, kad šią prekę Jums išsiųsime vos tik Joms pasiekus mūsų parduotuvę.
   Visas kitas prekes, kurios nėra pažymėtos Užsakomosios prekės ženkliuku galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje – jų pristatymas yra 1 – 3 darbo dienos priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Plačiau apie pristatymą skaitykite čia.

   NUOLAIDOS KUPONAI
   Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „PRITAIKYTI“ ir įsitikinkite, kad prekėms, kurioms turėjo būti pritaikyta nuolaida, turi mažesnę kainą.
   Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Užpildykite reikiamus laukus ir patvirtinkite pirkimą spausdami „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie prekes.

   ATSISKAITYMO BŪDAI
   Užsakymo formoje rasite du atsiskaitymo būdus:
   1. Paysera (El. bankininkystė, pavedimai, Maxima kasose, Lietuvos spaudos, Narvessen kioskuose, Perlo terminaluose ir visi kiti mokėjimų būdai).
   2. Atsiskaitymas grynais arba kortele mūsų parduotuvėse.

   3. Paypal.

   4. Kredito arba debeto kortele per STRIPE.

   5. Šiaulių banko lizingas.

   6. Moki lizingas.

   7. Moki 3, atsiskaitykite per 3 mėn.:

   Norisi visko iš karto? Įsigykite dabar, o atsiskaitykite su MOKI 3 per 3 mėnesius. Nėra jokių mokesčių – sumokėsite tiek, kiek kainuoja Jūsų pirkiniai!

   MOKI 3 galioja tik perkant internetu.

   Jei vis tik norėtumėte atsiskaityti per ilgesnį laiką, galėsite tai padaryti ir per 24 mėnesius. Tokiu atveju lizingo sutartį su įmokų grafiku Jums atsiųsime el. paštu. Susipažinti su lizingo sutarties sąlygomis galite DUK skiltyje. Be abejo, atsiskaityti visada galite ir anksčiau.

   Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 24,9 %, sutarties mokestis – 9,92 %, BVKKMN – 38,47 %, bendra mokėtina suma – 413,76 Eur, mėnesio įmoka – 17,24 Eur.

   DUK

   • Kokią sumą teks sumokėti kiekvieną mėnesį?

   Pasirinkus MOKI3, jūsų prekės suma bus padalinta į tris lygias dalis ir jas turėsite apmokėti per tris mėnesius.

   • Ką daryti, jei praleidote MOKI3 įmoką arba norite atsiskaityti per ilgesnį terminą?

   Jei praleidote MOKI3 įmoką, pasiūlysime Jums atsiskaitymą per 24 mėnesius. Jei nusprendėte atsiskaitinėti per ilgesnį terminą – tiesiog praleiskite savo MOKI3 mėnesio įmoką.

   Abiem atvejais per 5 darbo dienas el. paštu Jums atsiųsime naują, 24 mėnesių lizingo sutartį, su mažesnėmis įmokomis. Apie pasikeitusį įmokų grafiką taip pat informuosime trumpąja žinute (SMS) žinute. Delspinigių už praleistą įmoką neskaičiuosime.

   Pavyzdžiui, pirkote prekę už 300 Eur. Su MOKI3 per 3 mėnesių atsiskaitytumėte po 100 Eur. Pirmą įmoką sumokėjote 100 Eur, tačiau nusprendėte padengti likusią sutarties sumą per ilgesnį terminą. Tuomet praleiskite savo 100 Eur įmoką 2-ojo mėnesio pabaigoje ir el. paštu atsiųsime Jums lizingo sutartį su 24 mėnesių įmokų grafiku. Šios sutarties eilinė įmoka įskaitant palūkanas ir sutarties mokestį bus 17,24 Eur, o bendra mokėtina suma – 413,76 Eur.

   Savo sutarties grafiką galite rasti prisijungę Savitarnos svetainėje www.mokilizingas.lt/savitarna.

   • Kodėl sutartyje nurodytas ir 24 mėn. lizingo sutarties grafikas?

   Jūsų patogumui, sutartyje nurodėme ir 24 mėn. įmokų grafiką. Šis grafikas Jums bus aktualus tik tuomet, jei nesumokėję nei vienos MOKI3 įmokos (1/3 prekių krepšelio sumos), nuspręstumėte atsiskaityti per 24 mėn. terminą. Jei sumokėjote nors vieną MOKI3 įmoką, o po to nusprendėte atsiskaityti per 24 mėn., el. paštu Jums atsiųsime naują grafiką.

   • Kokios bus palūkanos ir sutarties mokestis jei laiku nesumokėsiu MOKI3 įmokos?

   Neatsiskaičius su MOKI3, 24 mėnesių lizingo sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.

   Pavyzdžiui, skolinantis 300 Eur, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 24,90 %, sutarties mokestis – 9,92 %, BVKKMN – 38,47 %, bendra mokėtina suma – 413,76 Eur, mėnesio įmoka – 17,24 Eur.

   • Ar galėsiu pirkinį/-ius grąžinti?

   Informaciją apie prekių grąžinimą bei garantiją galite rasti „Mokilizingo“ partnerių internetinėse svetainėse.

   • Kur galiu rasti informaciją apie savo MOKI3 sutartis?

   Visą informaciją apie sudarytas sutartis bei mėnesio įmokas galite rasti prisijungę Savitarnos svetainėje http://www.mokilizingas.lt/savitarna.

   Jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu +370 700 55 888 arba el. paštu pagalba@mokilizingas.lt

   SKUNDAI
   MB „Simitri LT“ yra atsakinga už prekes, kurios parduodamos www.simitri.lt elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu info@simitri.lt.
   Jei prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kita ar susigrąžinti pinigus. Visas siuntimo išlaidas, susijusias dėl nekokybiškos prekės keitimo, padengs MB „Simitri LT“.

   You don't have permission to Registruotis
   X