k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PERKANT UŽ 50€

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Ieškoti

   Parduotuvės taisyklės

   Prekių užsakymas
   Norėdami užsisakyti simitri.lt parduodamas prekes, pasirinkite jas ir įdėkite į pirkinių krepšelį spustelėdami laukelį „pridėti į krepšelį“. Baigę rinktis produktus, atidarykite pirkinių krepšelį spustelėdami žalsvą langelį, esantį dešinėje viršuje, kuriame parašyta „peržiūrėti krepšelį“.
   Visas simitri.lt prekių asortimentas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas: mamoms, vaikams, namams, dovanų idėjos, namų vaistinė, laisvalaikiui.
   Pastarosios skirstomos į subkategorijas, pagal prekių tipą (pvz.: Vaikams-> kūdikių ir vaikų higiena; maitinimo reikmenys; lavinimo priemonės; žaislai).
   Detalesnė informacija yra pateikiama kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu iškiltų papildomų klausimų – kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.
   Išsirinkę norimas prekes, atsiskaityti už jas galėsite per el. bankininkystės sistemą. Apie pristatymą plačiau skaitykite čia.

   Užsakomoji prekė
   Yra galimybė iš anksto užsisakyti prekes, kurių šiuo metu parduotuvėje neturime. Užsakomosios prekės yra pažymėtos ant nuotraukos – UŽSAKOMOJI PREKĖ. Formuojant užsakymą, būsite įspėti sistemos apie galimą ilgesnį užsakomosios prekės pristatymo laiką.
   Nusipirkę iš anksto užsakomąją prekę ir apmokėję ją, Jūs būsite tikri, kad šią prekę Jums išsiųsime vos tik Joms pasiekus mūsų parduotuvę.
   Visas kitas prekes, kurios nėra pažymėtos Užsakomosios prekės ženkliuku galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje – jų pristatymas yra 1 – 3 darbo dienos priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Plačiau apie pristatymą skaitykite čia.

   Nuolaidos kuponai
   Jei jums buvo suteiktas nuolaidos kodas, įveskite jį į „kupono“ laukelį, spustelėkite mygtuką „PRITAIKYTI“ ir įsitikinkite, kad prekėms, kurioms turėjo būti pritaikyta nuolaida, turi mažesnę kainą.
   Norėdami užbaigti pirkimą, spustelėkite mygtuką „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Užpildykite reikiamus laukus ir patvirtinkite pirkimą spausdami „TĘSTI ATSISKAITYMĄ“. Patvirtinus ir apmokėjus užsakymą, Jūsų nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas patvirtinantis el.laiškas apie prekes.

   Atsiskaitymo būdai
   Užsakymo formoje rasite du atsiskaitymo būdus:
   1. Paysera (El. bankininkystė, pavedimai, Maxima kasose, Lietuvos spaudos, Narvessen kioskuose, Perlo terminaluose ir visi kiti mokėjimų būdai).
   2. Bankinis pavedimas.

   Skundai
   MB „Simitri LT“ yra atsakinga už prekes, kurios parduodamos www.simitri.lt elektroninėje parduotuvėje. Skundai turi būti pateikti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Kilus klausimams ar problemoms, praneškite mums el.paštu info@simitri.lt.
   Jei prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę reikalauti, kad ji būtų pakeista kita ar susigrąžinti pinigus. Visas siuntimo išlaidas, susijusias dėl nekokybiškos prekės keitimo, padengs MB „Simitri LT“.

   Grąžinimai

   Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinimas visada NEMOKAMAS!

   Neišpakuotas, netikusias ar brokuotas prekes, užsakytas iš simitri.lt, grąžinti galima per 14 dienų nuo gavimo dienos. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms).

   Negali būti grąžintos arba keičiamos šios prekės – Asmens higienos priemonės; apatinis trikotažas; maudymosi kostiumėliai; glaudės.

   Grąžinti galima šiais būdais:

   į bet kurią „SIMITRI” parduotuvę.
   • per kurjerį (paspausti šią nuorodą). Tą pačią dieną su jumis susisieks kurjeris ir su juo susiderinsite prekių paėmimo laiką. Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dežutę ir tvarkingai užklijuoti. Siuntos lipduką atveš kurjeris.
   • per paštomatą (paspausti šią nuorodą). Vieno užsakymo prekes reikia supakuoti į vieną dežutę ir tvarkingai užklijuoti. Siuntos lipduką atspausdins paštomatas.

   Keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir užsisakykite naują.

   Užsakymo atšaukimas ir grąžinimas perkant dovanų kuponą:

   • Užsakymo atšaukimo atveju pinigai grįš į tą patį dovanų kuponą, kuriuo apmokėjote atliekant užsakymą
   • Norint užsakymą grąžinti, bus sukurtas naujas dovanų kuponas, į kurį bus pervesta grąžinta dovanų kupono suma.

   You don't have permission to Registruotis
   X