fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE PERKANT UŽ 50€

  Get inspired

  Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales


   Ieškoti

   Kalkių ir rūdžių valiklis – Amecid 0,5l. Koncentratas

   10.30

   (12 pirkėjų atsiliepimai)

   Kalkių ir rūdžių valiklis – AMERICOL AMECID 0,5 l (koncentratas)
   Idealiai tinka valyti plyteles ir aliuminį ten, kur jo anodinis sluoksnis yra lengvai pažeistas. Saugu naudoti ant plieno, aliuminio, cinkuotų paviršių, plytelių ir chromo.

   Tinka:

   – Vonios kambario valymui.

   – Langų valymui.

   – Ratlankių valymui.

   – Dušo kabinų valymui.

   – Dušo galvutės nukalkinimui.

   Produkto kodas: 918-0005 Kategorijos: , ,

   Liko 19

   Kiekis

   Aprašymas

   SAVYBĖS. Amecid yra labai koncentruotas ir efektyvus rūgštinis valiklis, kurio pagrindinė sudedamoji dalis – fosforo rūgštis. Amecid – biologiškai skaidi valymo priemonė. REKOMENDUOJAMA. Prieš valant paviršius pirmą kartą, priemonę išbandyti mažai matomoje paviršiaus vietoje prieš tai valomą paviršių nuskalavus vandeniu.

   TAIKYMAS. Amecid yra ypač tinkamas oksidų (aliuminio ir geležies) bei kalkių pašalinimui. Idealiai tinka valyti plyteles ir aliuminį ten, kur jo anodinis sluoksnis yra lengvai pažeistas. Saugu naudoti ant plieno, aliuminio, cinkuotų paviršių ir chromo. Valykite: dušo kabinas, plyteles, jų tarpus, čiaupus, dušo galvutes, praustuvus, ratlankius.

   NAUDOJIMO TAISYKLĖS. Priklausomai nuo užterštumo, Amecid gali būti skiedžiamas santykiu nuo 1:33 iki 1:100. Norint maksimalaus priemonės efektyvumo, Amecid gali būti naudojamas ir neskiedžiant. Valykite kempine, šluoste ar aukšto slėgio įranga, priemonę tolygiai paskirstant po visą valomą paviršių. Esant dideliam užterštumui priemonę ant valomo paviršiaus galite palikti keletą minučių. Nuskalaukite švariu vandeniu. Naudojant šiltą vandenį valymo efektyvumas padidėja. Priemonei patekus ant paviršiaus, kurio valyti nenorite, nedelsiant ją pašalinkite.

   ATSARGUMO PRIEMONĖS. Jei valiklį naudojate pirmą kartą, geriausių rezultatų pasieksite vykdydami valomų paviršių gamintojų nurodytas valymo instrukcijas. Dėl galimos Amecid reakcijos su prieš tai naudota priemonę, rekomenduojama pirmiausia pabandyti pavalyti mažai matomą paviršiaus vietą. Amecid valiklio pH yra rūgštinis, todėl jo negalima naudoti ant porėtų paviršių (marmuro, natūralaus akmens), sidabro, aukso, emaliuotų, dažytų ir lakuotų paviršių, elektrinių prietaisų, matinių arba smėliu dekoruotų stiklų. Jei nežinote, kokia tai medžiaga, kreipkitės į jos gamintoją.

   Papildoma informacija

   Kiekis

   0.5 l

   12 atsiliepimų apie Kalkių ir rūdžių valiklis – Amecid 0,5l. Koncentratas

   1. vaiva

    puikiai pašalina kalkes, kvapas aitrus graužiantis, reikia tai įvertint ir neprisikvėpuot, bet matyt kitaip ir nebūtų rezultato, jei nebūtų koncentratas

   2. asta.kurkauskaite (įsigijo produktą)

    Tobulas valiklis!!!

   3. dita0408 (įsigijo produktą)

    Namuose super, bet po plovyklos nenusivaliusius ratlankius kai nupurškiau, tai kaip veidrodis blozgėjo, bet nepamirškite pirštinių užsidėti labai stiprus. Super

   4. Valdonė (įsigijo produktą)

    nerealus daiktas vonios kambariui! neveltui taip greit išperka, griebsiu dar 🙂

   5. Jurgita Jadeškaitė (įsigijo produktą)

    WOW!!! Iš pradžių galvojau, kad tai eilinė reklamuojama prekė, ir tikrai nebus tokio poveikio ir veiksmingumo kaip kad teigiama. bet susigundžiau ir nusipirkau, nes vonios kranas jau buvo didelis galvos skausmas, niekas normaliai negelbėjo. ir rezultatu likau priblokšta. kaip naujas. greitai ir viską pilnai nuvalė. nereikėjo nieko šveisti iki negalėjimo. užteko papurkšti, palaukti kelias minutes ir su kempine nuvalyti. wow!!! tikrai nieko daugiau ieškoti nereikės, kas įveiktų kalkes!

   6. Neringa Matulionytė (įsigijo produktą)

    Prisidedu prie gerų atsiliepimų. Žiūrėjau skeptiškai, bet smalsumo vedina prieš mėnesį pirmą kartą išbandžiau. Rezultatu likau patenkinta nuo pačio pirmo kartoo. Kaip kitos moterys ir minėjo, kvapas ir valiklis stiprus, rezultatas toks pat. 🙂 Pirmąjį užsisakiau išbandyti sau, dabar jau perku ir mamai.. 🙂 Nuoširdžiai rekomenduoju!

   7. Liana Venslovaityte (įsigijo produktą)

    Sveiki Simitri!
    Tobula! Kranai kaip nauji! super greit isvalo!

   8. emazoji (įsigijo produktą)

    Pats geriausias valiklis nuo kalkių!!! Daugybės metų įsisenėjusias kalkės vonioje nupurskiau (NESKIESTA) po 10 min nu ploviau dušo srovė ir rezultatas šokiravo 😊😊😊
    Pirksiu Dar!! Ir rekomenduoju jau kitiems😊

   9. Deimantė Mirbakienė (įsigijo produktą)

    Nėra net ką kalbėti. Ir taip aišku – valiklis puikus.

   10. Valiklis (įsigijo produktą)

    Super duper valiklis! Rekomenduoju visiems. Netikejau, kad tokiu priemoniu buna.

   11. ernesta.astrauskaite (įsigijo produktą)

    GerIauSia šio valiklio dalis, jog užpurški ir nuPlauNi vandeniu, jokio papildomo darbo. Tobulas

   12. Žaneta Povilaitiene (įsigijo produktą)

    Super 👍pasitvirtino

   Parašyti atsiliepimą

   El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

   You don't have permission to Registruotis
   X