fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias
  • Krepšelis tuščias

Mokyklinių prekių krepšelis pirmokei (mergaitei)

50.06

Būtiniausių prekių rinkinys pirmokei (mergaitei)

Prekių rinkinys pirmokei mergaitei, kurį sudaro 27 kruopščiai atrinktos būtiniausios kanceliarinės prekės. Krepšelyje pridėtas specialus Schneider plunksnakotis. Prekės atrinktos atsižvelgiant į tėvų bei mokytojų rekomendacijas bei pasiūlymus, atitinka daugelio mokyklų rekomenduojamų turėti prekių sąrašą.Rinkinį sudaro: plunksnakotis su ergonomine zona, rašalo kapsulės (6 vnt.), 12 spalvų dvipusiai flomasteriai, 12 spalvų pieštukai, 12 spalvų vaškinės kreidelės, 6 spalvų guašas, 12 spalvų akvarelė, teptukai (6 vnt.) ir paletė dažams maišyti, indelis vandeniui, 12 spalvų plastilinas, trintukai (2 vnt.), pieštukai (2 vnt.), drožtukas su plastikine talpa, vaikiškos žirklės 13 cm, lanksti liniuotė į penalą 15 cm, lanksti liniuotė 30 cm, pieštukiniai klijai, klijai PVA, 20 lapų akvarelinis sąsiuvinis, 16 lapų spalvotas dvipusis popierius, 8 lapų spalvotas dvipusis kartonas, sąsiuvinis langeliais (5 vnt.), sąsiuvinis linijomis (5 vnt.), natų sąsiuvinis, aplankalai vadovėliams, aplankalai sąsiuviniams, kartoninis A4 aplankas su gumele, A5 aplankas su gumele.

+ DOVANOS Pamokų tvarkaraštis; Laikinų tatuiruočių rinkinys; Meškutis Oliveris ir jo laiškas pirmokui.

Produkto kodas: RINK-2-M Kategorijos: , Žymos: ,

Neturime

Aprašymas

Visi esame jautę tą pirmos klasės laukimo jaudulį, o ir pati kelionė iš darželio į mokyklos suolą prilygsta pasiruošimui skrydžiui į kosmosą. Nelengva būna ne tik mažiesiems, bet kartu tai nemažas iššūkis ir tėveliams. Reikia žinoti, ko ir kiek tiksliai prireiks kosmoso platybėse, ar mažasis astronautas greitai ras draugų, o ką jau kalbėti apie išlaidas visai kosmoso atributikai? Gerai, kad yra Oliver.lt mokyklinių prekių ekspertų komanda, kuri siūlo būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių krepšelį, kuriame:

  • 28 prekės sklandžiam skrydžiui, kurias rekomendavo pradinių klasių mokytoja
  • Pirmą geriausią draugą orbitoje ir mokykloje – meškutį Oliverį ir laišką nuo jo
  • Tikro astronauto laikinų tatuiruočių rinkinys, kuris taps madingu aksesuaru ir pralauš ledus pirmam pokalbiui tarp naujų draugų – „oho, o iš kur tokios?”

Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių krepšelis – puiki dovana ne tik pirmokams, bet ir jų tėveliams!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mokyklinių prekių krepšelis pirmokei (mergaitei)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

You don't have permission to Registruotis