fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Get inspired

Subscribe to our Newsletter for news on latest products and sales

[contact-form-7 id="2226" html_class="cf7_custom_style_2"]

Ieškoti

 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias
 • Krepšelis tuščias

Sphero Indi At-Home mokomasis rinkinys

129.99

Individualus „Sphero“ robotas skatina neribotą, naujovišką ir įdomų mokymąsi realiomis sąlygomis, kai vaikai kuria unikalius labirintus, sprendžia galvosūkius ir pilotuoja robotą. Jis skirtas vaikams nuo 4 metų. Naudodamiesi „Indi Sphero“ namų mokymosi rinkiniu, vaikai išmoks naudotis spalvotomis kortelėmis, kad galėtų bendrauti su mokomuoju robotu, spręs galvosūkius ir vadovaus jam per savo kuriamus labirintus.

8108760252942

Liko tik 2

Kiekis

Aprašymas

Įvaldę programavimą be ekrano, vaikai gali išmokti blokinio kodavimo principų, pakeisdami savo Indi reakciją į skirtingų spalvų korteles Sphero Edu Jr. programėle. Individualus mokymosi namuose rinkinys yra puikus pasirinkimas instruktoriams, kurie nori išbandyti Sphero Indi prieš investuodami į klasės rinkinį, arba studentams, kurie mokysis namuose su tėvais.

Taigi, kas yra Sphero indi robotas ir kaip jis veikia? Mokiniai gali naudoti šį unikalų robotą su ekranu arba be jo. Spalvotos silikoninės plytelės yra vienas iš svarbiausių mokymosi su indi elementų. Jie yra įvairių spalvų, kurių kiekvienas atitinka tam tikrą veiklą. Indi robote yra spalvų jutikliai ir jis užprogramuotas aptikti kiekvieną spalvą, kai jis juda per kruopščiai išdėstytas spalvotas plyteles. Jis atlieka judesį arba veiksmą, susijusį su ta spalva kiekvieną kartą, kai juda per spalvotą plytelę!

Pavyzdžiui, žalia plytelė liepia Indi paspartinti, geltona – sulėtinti, raudona – sustoti ir pan. Kitos plytelės leidžia Indi pasisukti 90 laipsnių ir 45 laipsnių kampu. Naudodami Indi pamokoje ar namuose mokiniai gali lavinti savo kūrybiškumą, spręsti galvosūkius ir pan. išdėstant plyteles ir sukuriant labirintą.

„Indi Sphero Edu Jr“ programa galima „iPhone“ ir „Android“.

Išmokykite vaikus spręsti problemas kaip inžinierius, kurdami ir pastatydami spalvingus, pritaikytus labirintus, skirtus Indi mokomajam robotui.
Vaikai mokosi programavimo pagrindų naudodami pridedamas spalvų korteles (nereikia ekrano) arba tobulina savo įgūdžius naudodami visiškai naujus supaprastintus „Sphero“ nuvilkimo blokus nemokamoje programėlėje „Sphero Edu Jr“, sukurtą specialiai Indi.
Pritaikykite Indi robotą lipdukais ir skatinkite kūrybinę raišką bei tiriamąjį mokymąsi, kai vedžiojate robotą labirintais ir nesibaigiančiais takais.
Kai tik vaikai atidaro savo Indi, jie pradeda mokytis priežasties ir pasekmės, formų atpažinimo, spalvų, krypčių ir t.t.

Techninės specifikacijos:

 • Įkrovimo laikas: 1 valanda 40 min
 • Skaitymo laikas pilnu įkrovimu: 1 valanda
 • Maksimalus greitis: ~1,6m/s
 • „Bluetooth“ versija: „Bluetooth Low Energy“ (BLE)
 • „Bluetooth“ diapazonas: 10 m
 • „Sphero indi“ baterija veikia ilgiau nei valandą ir yra suderinama su „Bluetooth“ technologija (30 f. diapazonas). Visiškai įkrauti reikia maždaug vienos valandos ir keturiasdešimties minučių, o didžiausias greitis yra 1,6 metro per sekundę.

Komplektacija:

 • 1 Indi robotas
 • 1 įkrovimo laidas
 • 30 spalvotų kortelių (spalvotos kortelės, nurodančios Indi, kaip judėti ir veikti)
 • 2 dekoratyvinių lipdukų lapai, skirti individualizuoti Indi robotą
 • 1 programavimo vadovas pradedantiesiems
 • Daugiau nei 500 vienetų lipnios juostos spalvotoms kortelėms pritvirtinti

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sphero Indi At-Home mokomasis rinkinys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You don't have permission to Registruotis